کراش پیاده (باندیکوت) 2 با کدتقلب

کراش پیاده (باندیکوت) 2 با کدتقلب

نسخه ۱.۱
۲
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۳۶
مگابایت
حجم

♦ گرافيک بالا و محيطهاي گسترده بازي


♦ مراحل چالش برانگيز و گوناگون


♦  تعداد زیاد بازیکن ها


♦ وجود راهنماي بازي


♦  قابليت ذخيره و بازيابي بازي  


♦  فشردگي و حجم کاهش داده شده بازي


 


& همراه با کد تقلب


& قابليت اجراي بازي با دسته


& کاملا تست شده


توجه: پس از استخراج اطلاعات در صورت تاخیر در اجرا، وارد منوی گوشی شده و بارگذاری را انتخاب نمایید، سپس برنامه را اجرا کنید.


کراش روباه بازیگوشی است که در سال 1996 از کنسول پلی استیشین 1 پا به عرصه بازی های رایانه ای گذاشت و تا به امروز به یکی از برترین و معروف ترین کاراکترهای صنعت بازی تبدیل شده است. شخصیت خیالی کراش توسط دکتر نئو کورتکس متحمل آزمایش‌های ژنتیکی و جهش‌های ژنتیکی شده است. کراش در جزیره ان.سانیتی زندگی آرامی را دنبال می‌کند اما همواره، دکتر کورتکس برای او مشکلاتی را ایجاد می‌کند.  کتر کورتکس یک دکتر دیوانه ژنتیک است که درصدد است تا جهان را به تسخیر خود درباورد و برای این کار، ابتدا باید کراش را که توسط خود وی ساخته شده است نابود کند. هرکدام از این دو شخصیت دوستانی دارند که هرکدام در نسخه ای از بازی اضافه می شوند و به کمک این دو می آیند. از جمله دوستان کراش می توان به کوکو خواهر کراش، پلار، پورا و ... اشاره کرد. همچنین کراش استادی به نام آکو آکو نیز دارد که در تمامی مراحل بازی و زندگی اش همراه و راهنمای کراش بوده است. آکو آکو یک جادوگر خوب است که روحش در یک ماسک طلسم شده و از عناصر طبیعت قدرت می گیرد. از جمله دوستان دکتر نئو کورتکس نیز میتوان به دکتر N.Tropy, دکتر N.Gin , اوکا اوکا و ... نام برد. اوکا اوکا هم مانند برادرش آکو آکو یک جادوگر است که روحش در یک ماسک طلسم شده اما بر خلاف وی بد ذات و شرور است.
کراش باندیکوت 2 معادل 2 Crash Bandicoot، نسخه دوم از مجموعه بازی‌های کراش پیاده است که در مدتی کوتاه، به یک محصول شناخته‌شده و محبوب تبدیل شد. در این بازی، بازیکن از طریق جمع‌آوری عادی و یا با شکستن جعبه‌ها می تواند میوه ها را جمع آوری کند. با جمع‌آوری هر ۱۰۰ میوه، بازی باز موفق به کسب یک واحد زندگی (جان) می‌شود.


بازی کراش پیاده 2- پلی استیشن- هوشی- ماجرایی- اکشن- امتیازی

logo-enamad logo-samandehi