مرجع بیماری و درمان

مرجع بیماری و درمان

نسخه v۱.۰
<۱۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۲
مگابایت
حجم

کامل ترین مرجع دارو و بیماری را از دست ندهید.تا حالا شده خودتون،دوروبری هاتون مریض بشین و بخواین بدونین چیکار کنین؟مریضیتون چقدر مهمه و خطرناک،چه کارهایی باید بکنید که بهتر بشید و یا بد تر نشید؟چه موقع به پزشک مراجه کنید؟اصلا می خواید بدونید که چی شد که مریض شدید؟چیکار باید می کردید که مریض نشوید؟چه فعالیت هایی موقع مریضیتون می تونید انجام بدید؟یا انجام ندید؟


اطلاعات بیماری شامل:


✔شرح بيماري


✔علايم‌ شايع‌


✔علل‌


✔عوامل تشديد كننده بيماري


✔پيشگيري‌


✔عواقب‌ مورد انتظار


✔عوارض‌ احتمالي‌


✔درمان‌


✔اصول‌ كلي‌


✔فعاليت در زمان ابتلا به اين بيماري


✔رژيم‌ غذايي‌


✔ درچه شرايطي بايد به پزشك مراجعه نمود 


.قابلیت های برنامه:


✔امکان جستجو در نام دارو ها و بیماری ها.


✔امکان تشخیص بیماری(جستجو براساس علائم بیماری)


✔هایلایت شدن متن جستجو شده در نتیجه ی جستجوی دارو جهت یافتن سریع کلمات مورد نظرتان.


✔امکان تغییر اندازه فونتاز 


مزایای این برنامه نسبت به برنامه های دیگر می توان:


1-تعداد بیماری های موجود در برنامه:بیشترین تعداد بیماری در این برنامه گردآوری شده است.2-هوشمندی : قابلیت تشخیص بیماری را دارد،فقط کافیست علائم بیماری خود را به برنامه بدهید.3-حجم کم: برنامه نسبت به سایر برنامه های مشابه حجم بسیار کمی دارد.4- قیمت مناسب:برنامه نسبت به سایر برنامه های مشابه قیمت مناسب تری دارد.


اگر از برنامه راضی بودید،یادتون نره بهمون امتیاز بدهید و حتما در مورد برنامه اظهار نظر کنید،انتقاد و پیشنهادات شما در نسخه های بعدی برنامه خیلی سریع اعمال خواهد شد.


برنامه بر روی همه ی ورژن های اندروید تست شده است،و به درستی کار می کندمشکل را مطرح کنید،مطمئن باشید خیلی سریع مشکل رفع خواهد شد.


"امیدواریم که هیچ وقت مریض نشوید و همیشه سالم و تندرست باشید."


در این برنامه اکثراً،نام بیمار ها بر اساس نام علمی ذخیره شده اند،پس اگر بیماری را پیدا نکردید براساس نام علمی جستجو کنید ،یا اینکه علائم آن را جستجو کنید،حتما بیماری را پیدا خواهید کرد.

logo-enamad logo-samandehi