Fantasy Baby Animals

Fantasy Baby Animals

نسخه ۱.۰.۰
<۱۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۷۰
مگابایت
حجم

روزی روزگاری در سرزمینی دور، قورباغه پادشاه تصمیم به افتتاح یک پارک برای بچه حیوانات جادویی گرفت به طوری‌که آن‌ها بتواند توسط صاحبان جدید و مهربان خود، مورد توجه و مراقبت قرار بگیرند. اما او نمی‌تواند این کار را به‌تنهایی انجام دهد، برای همین به کمک شما نیاز دارد. به درخواست او برای کمک جواب دهید و در مورد بچه حیوانات فانتزی به او کمک کنید.

بچه حیوانات جادویی به کمک شما نیاز دارند

به دنبال اولین گام‌هایتان به عنوان شاگرد جادوگر، تصمیم در مورد اینکه برای مهمانان جادویی خود جا و غذا فراهم کنید بر عهده شماست. مطمئن شوید که هیچ کم و کسری ندارند و آب و غذای تازه همیشه در اختیارشان است. آن‌ها همینطور به محبت و نوازش زیادی نیاز دارند. بدتر از همه، حیوانات کوچک‌تر توسط جادوگر شیطان‌صفت طلسم شده‌اند و شما باید افسون درست را برای درمان کردن آن‌ها پیدا کنید.

با اژدهایان، تک‌شاخ‌ها، ققنوس‌ها و غیره بازی کنید

در طول درمان، بچه حیوانات فانتزی به محبت و فعالیت‌های زیادی نیاز خواهند داشت. به آن‌ها غذا بدهید، رسیدگی کنید و با دکوراسیون‌های جدید، قفس آن‌ها را تزئین کنید تا احساس راحتی و آسودگی کنند. فقط مهمانان درمان‌شده و خوشحال خواهد توانست یک خانه جدید با یک شوالیه، یک جادوگر و یا شاید یک پادشاه پیدا کنند.

logo-enamad logo-samandehi