کلش آو ربات

کلش آو ربات

نسخه ۲.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۱۴
مگابایت
حجم

با دوستات آنلاین بازی کن و اونا رو به چالش بکش!

برای تجربه ی بهترین بازی جنگی آنلاین سه بعدی، برگرفته از بازی مورتال کامبت، به زبان فارسی آماده بشین!

در کلش آو ربات هوش انسانیتون رو با قدرت، استحکام و تاکتیک روبات ها ترکیب کنید. با دشمن جدال کنید، نقاط ضعفش رو پیدا کنید، استراتژی بچینید و با تمام قدرت به جنگش برید تا جوایز درخشانی دریافت کنید. وارد جنگی تن به تن ب با حریفانی از سراسر دنیا بشین!

دعواهای فرا زمانی

با وارد شدن به حالت کار می تونین تا سه دور پشت سر هم جنگ تن به تن انجام بدین و حرکات رو یاد بگیرین. به دنیای ربات ها چیره بشین تا بیشترین سود رو در حالت مسابقات بدست بیارین. در جدول رده بندی رهبرها جا بگیرین تا جزء باتجربه ترین و قابل احترام ترین جنگجوها به حساب بیاین. در چالش ها پیروز بشین و دستاورد هاتون رو در اتاق افتخارات به نمایش بذارین.

در بسته ی جنگی اول بشین!

از روند جنگ های پرهرج و مرج لذت ببرید و به رباتتون یک سری حرکات کثیف یاد بدید تا توی جنگ های مهارتی بکار بگیره. ربات های حریفتون رو با حمله های تند و حرکات گیج کننده از بازی خارج کنید. خشم رباتتون رو با ضربات کشنده، مشت ها و حرکات خاصش آزاد کنید تا کمربند قهرمانان جهان رو ببرید، مدالهارو جمع آوری کنید و همه ی حریف هارو از دور خارج کنید!

حرکات چشمگیر

آیا دوس دارین با هوشمندانه ترین حرکات در جنگ ها پیروز بشین؟ پس امکانات ناک اوت کردن ویژه رو فعال کنید و برای بیشترین تاثیر از اون استفاده کنید! هر کدوم از 40 جنگجوی ما یک ویژگی منحصربه فرد جنگی دارن، مثل مشت قدرت، حمله نابودگر و مگا ضربه! ترکیب بی نقصی از رویا و واقعیت در جنگهای فیزیکیمون وجود داره که بازی رو هیجان انگیزتر میکنه! نوار قدرت رو پر کنید تا ویژگی های کشنده ی ویژه رو فعال کنید و در قلمروی جنگی، فرمانروایی کنید!

تشکیل دفاع

با ترکیب متنوع از ربات ها و اسلحه ها، یک ماشین جنگی خاص مطابق با نوع بازی خودتون بسازید. از قدرتهای خاصی مثل سپر دفاعی و زره ماگنا دربرابر حمله ی حریفانتون استفاده کنید. خودتون رو درمقابل حملات ناگهانی ایمن کنید و مقاومتتون رو با استفاده از کیت سلامتی به رخ بقیه بکشید.

ترفیع های تکنو

از بین 45 انتخاب مختلف، رباتی که شخصیت شمارو بهتر از همه به نمایش میذاره انتخاب کنید! با بهترین آواتار ممکن که جزییات پیچیده و انیمیشن بی نقصی داره با دشمنانت روبرو شو. وقتی بزرگترین حریفهات شکست میخورن مطمئن شو که تو سالم موندی! به رده بندی جنگجوهای آهنی وارد شو! مسابقات رو پشت سر بگذار و به مبارزه نهایی برس!

 

پشتیبانی:

اگر بازی رو دانلود کردید و خوشتون اومد، با نظر دادن و معرفی به دوستانتون از بازی حمایت کنید.

تیم پشتیبانی مگنت گیم تمام تلاشش رو برای پاسخگویی به شما طی مدت 24 ساعت خواهد کرد. برای ارسال نظرات، مشکلات و سوالاتتون به  تیم پشتیبانی  ، فقط کافیه پرتال مگنت گیم رو جستجو کنید یا از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

1.  ایمیل بازی:  help.clashofrobots@magnetgame.co

2. کانال رسمی تلگرام: https://telegram.me/magnet_game

3. کانال رسمی اینستاگرام https://instagram.com/magnetgame  


با آرزوی بهترین‌ها برای شما

با ❤ | مگنت‌گیم

logo-enamad logo-samandehi