Timehop

Timehop

نسخه ۴.۸.۰
۱۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

خاطرات گذشته خود را زنده کنید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک گذارید!
تایم‌هوپ به شما کمک می‌کند تا بهترین لحظات زندگیتان را با دوستانتان جشن بگیرید.
*برای استفاده از برنامه باید به اکانت فیسبوک خود متصل شوید*
این برنامه عکس‌های شما از سال‌های قبل را جمع‌آوری می‌کند و در کنار هم قرار می‌دهد و شما می‌توانید آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک گذارید.

در رسانه‌ها

با تایم هوپ به گذشته برگردید، Timehop

در گذشته‌ای نه چندان دور برای دیدن عکس‌های روزهای خاص در سال‌های گذشته خود، میبایست به سراغ آلبوم‌هایمان میرفتیم و به دنبال آلبوم خاص همان زمان جستجو میکردیم تا شاید عکسی که میخواستیم را پیدا میکردیم و خاطراتمان را زنده می‌کردیم. امروزه که تعداد عکس‌های چاپ شده سالانه ممکن است حتی به تعداد انگشتان دستانمان نیز نرسد آلبوم‌ها هم معنای گذشته خود را ندارند. این روزها عکس های خود را در اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک میگذاریم و احساسات خود را پای همان عکس ها بیان میکنیم و گاهی دلمان میخواهد به عقب بازگردیم و خاطرات خود را مرور کنیم.

تجدید خاطرات در شبکه های اجتماعی با اپلیکیشن Timehop

از آنجایی که این روزها در کنار زندگی واقعی، یک زندگی مجازی هم در شبکه های اجتماعی داریم، می توانیم با مراجعه به آنها خاطرات خوب قدیمی را با دوستان و خانواده زنده کنیم. اپلیکیشن Timehop با جمع آوری اطلاعات از حساب های کاربری شما در شبکه های اجتماعی، این کار را به نحو احسن انجام می دهد.

زوم‌اَپ: Timehop، روزشمار نوستالژیک شما

این روزها همه به گونه‌ای درگیر دلمشغولی‌های روزانه‌ی خود هستند. امورات روزانه در کنار مشکلات، شادی‌ها، کنار هم بودن، خنده‌ها، گریه‌ها و بسیاری از موارد دیگر دنیای هر شخص را شکل می‌دهد. با وجود شبکه‌های اجتماعی، دیگران را در زندگی روزانه‌ی خود سهیم می‌کنیم و در زندگی دیگران شریک می‌شویم. در واقع با شبکه‌های اجتماعی زندگی خود را مستند می‌کنیم. Timehop اپلیکیشنی است که گذشته‌‌ی‌ ما را در شبکه‌های اجتماعی، با تمام شادی و تلخی یادآوری می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان هر روز، خاطرات همان روز را در سال‌های گذشته، با دیدن پست‌ها و تصاویر به اشتراک‌گذاشته شده، یادآوری کرد. Timehop می‌تواند در لیست اپلیکیشن‌های لازم برای نصب شدن روی هر گوشی‌هوشمند یا تبلتی قرار گیرد.

logo-enamad logo-samandehi