کافه گردش | بلیط هواپیما و تور

کافه گردش | بلیط هواپیما و تور

نسخه ۲.۳
۱
هزار
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۶
مگابایت
حجم

کافه گردش، اپلیکیشن مورد اعتماد برای خرید آنلاین بلیط هواپیما و معرفی تورهای مسافرتی


کافه‌گردش یعنی لیست کاملی از پروازهای ایرلاین‌های مختلف؛ بهترین تورهای مسافرتی، جستجوی سریع و راحت، مقایسه‌ی پروازها و تورها، خرید امن و پاسخگویی در 24 ساعت شبانه‌روز.
با یک جستجوی سریع، لیست کاملی از پروازهای چارتری و سیستمی و همچنین تورهای مسافرتی مختلف به مقصد دلخواهتان در دسترس شماست. در طراحی ساده و کاربردی این اپلیکیشن، فرآیند سریع جستجو باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه خواهد شد؛ طوری که تنها چند اشاره کافیست تا سفر شما آغاز شود. 
با کافه‌گردش شما همیشه جدیدترین قیمت‌ها را با خود خواهید داشت و از بهترین پیشنهادهای تورهای داخلی و خارجی مطلع خواهید شد. تیم پشتیبانی کافه گردش نیز همیشه پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود.مزایای اپلیکیشن کافه گردش:
بلیط هواپیما:
- خرید ساده، سریع و آنلاین بلیط هواپیما
- انتخاب بلیط، از بین همه‌ی پروازهای تمام خطوط هوایی
- طبقه‌بندی بلیط‌ها بر اساس تاریخ و قیمت پرواز
- جداسازی نتایج جست‌وجو بر اساس نوع بلیط (چارتری و سیستمی)
- جداسازی نتایج جست‌وجو بر اساس ساعت پرواز (صبح، ظهر، شب)
- جداسازی نتایج جست‌وجو بر اساس کلاس پرواز (اکونومی، بیزنس و فرست‌کلاس)
- جداسازی نتایج جست‌وجو بر اساس خطوط هوایی
- محاسبه‌ی سن مسافر با توجه به تاریخ تولد
- پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعتهتورهای مسافرتی:
- معرفی بهترین تورهای مسافرتی داخلی و خارجی
- امکان مشاهده پکیج کامل هر تور
- معرفی تورهای برگزیده و تورهای لحظه آخری
- امکان مرتب‌سازی تورها بر اساس قیمت 
- امکان مرتب‌سازی تورها بر اساس تاریخ و مدت‌زمان سفر
- امکان جستجوی مقاصد موردنظر بین تورها
- پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته


 

در رسانه‌ها

کافه گردش (CafeGardesh) – مرجع تورهای مسافرتی

اپلیکیشن کافه گردش (CafeGardesh) شامل لیست کاملی از پروازهای سیستمی و چارتری می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن به لیست قیمت‌ پروازهای داخلی مختلف دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین نسبت به رزرو و خرید بلیط هواپیما اقدام کنند. علاوه بر امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما، اپلیکیشن CafeGardesh (کافه گردش) بهترین تورهای داخلی و خارجی را نیز به کاربران خود معرفی می‌کند.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کافه گردش؛ رزرو و خرید آنلاین بلیط هواپیما

اگر شما برای مسافرت های کاری یا تفریحی خود راه هوایی را انتخاب میکنید، بدون تردید اولین دغدغه ای که به سراغتان می آید، تهیه بلیط هواپیما در موعد مقرر و با قیمت مناسب میباشد. یافتن بلیط با این شرایط مطلوب کار ساده ای نیست و باید مدت زمان زیادی را صرف جستجو در آژانس های هواپیمایی کنید. البته در ادامه با اپلیکیشنی به نام “کافه گردش” آشنا خواهید شد که به کمک آن میتوانید به صورت آنلاین بلیط هواپیما رزرو نموده و هزینه آن را بپردازید. در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

با «کافه گردش» به گردش بروید!

سفر، راهی برای کاوش فرهنگ‌های دیگر و آموختن بهترین روش‌های زندگیست. سفر، جلا دهنده‌ی روح انسان و راهی برای گریز از روزمرگی و یکنواختی است. دوست دارید سفر کنید؟ برای تعطیلات بعدی خود برنامه‌ی خاصی دارید؟ در ادامه با پانوشت همراه باشید!

logo-enamad logo-samandehi