ترانسفورم

ترانسفورم

نسخه ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۰۱۸ کیلوبایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

**توجه : این برنامه نیاز به روت بودن دستگاه شما دارد.

مواقع زیادی برای هریک از ما پیش آمده که بعد از خرید یک دستگاه جدید متوجه شویم که حجم زیادی از فضای داخلی دستگاه ما به واسطه ی برنامه های از پیش نصب شده ای که ممکن است هیچگاه از آن ها استفاده نکنیم پر شده است.
ما به قسمت مدیریت برنامه ها مراجعه میکنیم ولی متوجه میشویم که قادر نیستیم هیچکدام از این برنامه ها را پاک کنیم . چرا که این برنامه ها ،برنامه های سیستمی اندروید میباشند و اندروید این اجازه رابه ما نمیدهد که آن ها را پاک کنیم.

چاره چیست ؟

برنامه ی Transform به شما اجازه میدهد که برنامه های سیستمی دستگاه خود را به برنامه معمولی تبدیل کنید و پس از آن اجازه خواهید داشت که هرکدام از برنامه هایی که دوست دارید را از دستگاه خود پاک کنید.

مواقع دیگری نیز پیش می آید که میخواهید دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید ولی برخی از برنامه های شما هستند که نمیخواهید از بین بروند و پس از آن مجدد برنامه ها را نصب کنید.
این بار مجدد این برنامه ، برنامه های معمولی شما را به برنامه های سیستمی تبدیل میکند که این امر باعث میشود حتی پس از برگرداندن دستگاه به تنظیمات کارخانه ، برنامه هایی که میخواهید ، هیچ تغییری نکنند .

همچنین این برنامه در مواقعی به شما کمک میکند که فضای داخلی دستگاه شما پر شده است و مدام دستگاه شما پیغامی مبنی بر پر شدن حجم دستگاه شما می دهد که این موضوع می تواند آزار دهنده باشد.
شما می توانید با پاک کردن برنامه های سیستمی به درد نخور و بلا استفاده ، فضای داخلی دستگاه خود را خالی نمایید.

(برای استفاده از این برنامه لازم است برنامه ی Busy Box بر روی دستگاه شما نصب باشد ، در صورت نصب نبودن ، برنامه شما را مستقیما به بخش دانلود Busy Box انتقال میدهد )

- این برنامه در دو زبان فارسی و انگلیسی قابل استفاده میباشد.
- این برنامه سازگاری کامل با نسخه آخر اندروید یعنی آب نبات چوبی (Lollipop) را دارا میباشد.

شما می توانید کلیه مشکلات برنامه را از طریق ایمیل به اطلاع ما برسانید تا ما بتوانیم این برنامه را روز به روز بهبود بخشیم.
با تشکر
theteamcrowd@gmail.com

نظرات کاربران

سعید ابراهیمی
۱۳۹۳/۱۰/۳۰
آقا عالی بود. دمت گرم
Amin Owji
۱۳۹۳/۱۰/۳۰
بسیار عالی و کاربردی
Arshia
۱۳۹۳/۱۰/۲۹
واسه اونا که گوشیشون پر از برنامه های به درد نخوره سیستمی ه عالیه !!!