تکشو تولز

تکشو تولز

نسخه ۱.۲.۵
+۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

شرکت بازرگانی تکشو الکترونیک فعال در زمینه واردات، توزیع، و تولید قطعات الکترونیکی در سال 84 تاسیس و در سال 92 موفق به ثبت مالکیت برند تجاری خود شده است. این مجموعه توانسته است با بسیاری از مجموعه های فروش، شرکت بازرگانی تکشو الکترونیک فعال در زمینه واردات، توزیع و تولید قطعات الکترونیکی در سال 84 تأسیس و در سال 92 موفق به ثبت مالکیت برند تجاری توزیع و تولیدکنندگان مطرح داخل و خارج از کشور تعامل تجاری داشته باشد.

همچنین با واردات انواع قطعات نایاب الکترونیکی هم اکنون جایگاه خود را در میان سایر همکاران در سطح مطلوبی ارتقا داده است. به علاوه با همکاری اساتیدی مجرب و با تجربه انواع دوره های طراحی، اجرا و تعمیرات الکترونیکی را به صورت حضوری یا مجازی برگزار می نماید. این مجموعه از پنج واحد اصلی عبارت از فروش، بازرگانی، تولید، تعمیرات و آموزش تشکیل شده است و به همین دلیل به راحتی می تواند نیاز مشتریان خود را در هر نقطه از ایران برطرف نماید.

مهم ترین افتخارات و مجوزهای شرکت تکشوالکترونیک:

•     کسب رتبه برتر در چهاردهمین مسابقه کشوری میدون(شبکه سه سیما)

•     دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

•     اخذ کارت بازرگانی جهت انجام خدمات بازرگانی صادرات و واردات

•     همکاری با دانشگاه ها، مراکز صنعتی، ارگان های دولتی و غیردولتی کشور در انجام پروژه ها و تامین قطعات

اپلیکیشن تکشوتولز (TecshoTools) با ویژگی منحصر به فرد تصویری بودن یکی از انواع محصولات کاربردی-آموزشی تکشو الکترونیک است. این نرم افزار علاوه بر اینکه ابزارهای کاربردی و محاسباتی ویژه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد، اطلاعات علمی کافی مرتبط با آن ابزار را نیز ارائه می دهد.

فروش پایان کار ما نیست، آغاز تعهد ما است .نظرات کاربران

شعیب
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
عالی
yasin
۱۴۰۰/۰۱/۰۱
عالیه 😍
mahdi
۱۴۰۰/۰۱/۰۲
حرف نداره♥️🤩
saeed glst
۱۴۰۰/۰۱/۰۲
فوق العاده ست👌👌