طالع بینی

طالع بینی

نسخه ۲
۵۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۹
مگابایت
حجم

در این برنامه شما ابتدا با وارد کردن مشخصات خود می توانید طالع مربوط به خود را بخوانید . در بخش های مختلف این طالع بینی و پیشگویی بر اساس جنسیت و سال می توانید به بررسی طالع خود و اطرافیانتان بپردازید. علاوه بر این ما برای شما نشانه شناسی ماه های میلادی و شمسی را نیز آماده کردیم تا به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

👰 طالع بینی ازدواج:

وقتی بحث عشق به میان می‌آید ستاره شناسی می‌تواند راهنمای مفیدی دراین زمینه باشد. سازگاری یعنی نیازهای هر کدام از صور فلکی را درک کنیم و بعد تشخیص دهیم که کدام یک برای ما مناسب هستند. بنابر این در ابتدا باید درباره متولدین هر برج اطلاعاتی کسب کنید: از عشق چه چیزی می‌خواهند، طبیعت شان چیست. سپس در مورد برج ماه خودتان اطلاعات کسب کنید. اینکار مثل قرار دادن دو قطعه پازل درکنار یک دیگر است.

🐲 طالع بینی چینی:

سال نوی چینی از مهم ترین تعطیلات سنتی مردم چین است. گاهشمار چینی، گاهشمار ترکیبی شمسی-قمری است که تعیین کننده روزها، ماه ها و سال ها می باشد.طالع بینی چینی نیز که بر اساس سال تولد می باشد، با سمبل حیوانات نشان داده شده و شهرت فراوانی دارد.

☸️ طالع بینی هندی:

در این بخش شما با ویژگی زنان و مردان در ماه های مختلف بر اساس عقاید مردم هند در گذشته های دور آشنا می شوید

❤️طالع بینی هفته:

در طول هفته چه احتمالاتی برای شما وجود دارد؟ در فال هفتگی با توجه به فال ماه تولد شما احتمالات مختلف را بررسی میکنیم

🎭 طالع بینی یونانی:

این طالع بینی بر اساس اعتقادات در یونان باستان طراحی شده است که بر اساس عدد و حروف اسمتان طالعتان را خواهید دید. طالع بینی مصری: مصریان طالع اشخاص را در رابطه با تأثیر اجرا آسمانی ستارگان و سیارات و خورشید وماه، بر روی آنان پیشگویی می‎کردند. که البته این عمل مستلزم اطلاع دقیق از محل استقرار سیارات در بروج و مجموعه‎ های آسمانی است. به ویژه محل قرار گرفتن ماه و خورشید در موقعیت‎های مختلف در لحظه تولد افراد مورد توجه بوده است . واین که خورشید و ماه در چه زاویه و در کدام برج واقع شده باشند .

این برنامه مجوعه کاملی از انواع طالع بینی ها می باشد که شامل:

🔯 طالع بینی روزانه

🔯 طالع بینی هفتگی

🔯 طالع بینی ماه ها

🔯 طالع بینی شانس و اقبال

🔯 طالع بینی ازدواج

🔯 طالع بینی نشان میلادی

🔯 طالع بینی نشان شمسی

🔯 طالع بینی چینی

🔯 طالع بینی هندی

🔯 طالع بینی مصری

🔯 طالع بینی یونانی

🔯 طالع بینی رنگ چشم

🔯 طالع بینی تاریخ تولد

logo-enamad logo-samandehi