سایمن

سایمن

نسخه ۱.۰.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۱۴۱
مگابایت
حجم

24 لول با کاراکترها و بک گراند متفاوت


3 مینی گیم با امکان بازی چند نفره


1 مرحله واقعیت افزوده VR دوستی با سایمون


سایمون پسر شیطون و بازیگوشی است که با زدن توپ تنیس به تلویزیون خود کانالهای آنرا عوض میکند اما او تلویزیون را عصبانی میکند و تلویزیون سایمون را به داخل خودش میکشد و به زمانهای متفاوتی میبرد و سایمون در هر کدام از آنها اتفاق جالبی را رغم میزند.


نحوه بازی بصورت نشانه گیری و تیراندازی میباشد


در هر مرحله یک کار اصلی وجود دارد که با انجام آن میتوانید آن مرحله را به پایان ببرید ولی امتیاز کامل وقتی کسب میشود که بازیکن 3 شیء مخفی شده را با نشانه گیری و زدن آنها کشف کند و 3 بار شخصیت دزد کلیدها را زده و کلیدی از او بگیرید. هر کدام از کارها بطور کامل انجام شود شما یک تیک سبز رنگ دریافت میکنید و در مراحل به پیش میروید.


این گیم یک شوخی کوچک با آدمهای بزرگ و معروف دنیاست، کسانی مثل: ارشمیدس، نیوتون، ناپلئون، انیشتین، هیتلر، مایکل جکسون، ... روح‌ها، زامبی ها، پادشاه، تماشاچی فوتبال، بازیکن بسکتبال، کابوی وسترن، فضانورد، مادربزرگ خواب آلود، انسانهای غارنشین اولیه، گوزنها، دلقک پارک، موجودات فضایی، بازی کودکانه در پارک.


در حقیقت حجم زیاد و متنوعی از محیط های کارتونی دوست داشتنی و انیمیشن کاراکترهای جذاب از قابل توجه ترین بخشهای این گیم است.


همچنین لذت کشف موارد پنهان شده در هر لول و سرعت عمل برای زدن کی من و دقت در نشانه گیری، چالش های کوچک اما شیرین و جذابی است که همه در این گیم جمع شده اند و تمام کسانی که عاشق گیمهای کژوآل هستند را به زیبایی سرگرم میکند.


این بازی در تهران، استودیو تانگوگیمز طراحی و تولید شده. گرچه رویکرد اصلی طراحی این بازی برای عرضه در بازار جهانی بوده است، اما ما مجموعه این بازی را برای کاربران ایرانی بسیار سرگرم کننده میدانیم به همین دلیل این بازی ابتدا در کافه بازار منتشر شده.


لطفا با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را در ارتقاء سطح کیفی این بازی برای موفقیت بیشتر در بازارهای جهانی، یاری نمایید. متشکریم

logo-enamad logo-samandehi