Sygic

Sygic

نسخه ۱۷.۲.۱۰
۲۰۰
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

ناوبر GPS برای حرکت نقطه به نقطه.

با امکان راهنمایی صوتی. نقشه‌ها برای استفاده آفلاین بر روی گوشی ذخیره می‌شوند.

توجه:
این برنامه نسخه آزمایشی ۷ روزه است و در صورت تمایل باید برای تهیه نسخه کامل آن از سایت sygic.com اقدام کنید.

در رسانه‌ها

مطمئن سفر کنید - Sygic زیر ذره بین

فن آوری جی پی اس را می توان به عنوان یک انقلاب بزرگ در تکنولوژی به حساب آورد و به دنبال آن اپلیکیشن map که از کمپانی پر آوازه گوگل ارائه شد مکمل هر آن چه در مکان یابی و مسیریابی به آن نیاز است شد. بسیاری از اپلیکیشن ها که بر مبنای مکان یابی فعالیت می کنند از همین map برای ارائه خدمات خود بهره می برند. در کنار map یکی از بهترین، فوق العاده ترین و حرفه ای ترین اپلیکیشن های مسیریابی و مکان یابی sygic است که پا به عرصه تکنولوژی نهاد و امروز یکی از محبوب ترین برنامه های مسیریابی است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکیشن سایجیک بپردازیم.

با مسیریاب Sygic مسیر خود را آفلاین بیابید!

اپلیکیشن مسیریاب Sygic یک نقشه‌ی آفلاین از سراسر زمین دارد که می‌توانید با استفاده از آن بدون اینترنت به تمام نقاط دنیا سفر کنید. این برنامه بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس قابل نصب است، اما نسخه‌ی اندروید آن بهتر است و متاسفانه دسترسی به نسخه‌ی آی‌او‌اس Sygic با مشکلاتی روبه روست.

آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)

یکی از دغدغه های اصلی همه ی مسافرین در مواقع سفرهای خانوادگی و با وسایل نقلیه شخصی گم کردن مسیر ها و جاده ها است. یا اینکه افرادی که به شهر های مختلف سفر میکنند و دریافتن مسیر و مقصد خود دچار مشکل میشوند. دیگر نیازی به نقشه های شهری و نقشه های جاده ها در مواقع نگرانی نیست. این بار به راحتی و تنها با داشتن گوشی همراه خود با هر سیستم عاملی (چه سیستم عامل های اندروید و چه سیستم عامل های آی او اس)با بهترین اپلیکیشن مسیریاب آسوده سفر کنید . در این قسمت ما به معرفی اپلیکیشن سایجیک میپردازیم که یک مسیریاب پیشرفته ومناسب است.که با ساختار و محیط گرافیکی و با قابلیت های مختلف خود توانسته بیشترین محبوبت را بدست آورد.

معرفی بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر

تابستان همیشه بهترین زمان برای سفرهای خانوادگی بوده است. گشت و گذار در شهر های مختلف و ماجراجویی های تابستانه باعث تازه شدن روح و بالا رفتن روحیه می شود. قبل از ظهور تلفن های هوشمند، همیشه تهیه دفترچه های راهنمای مسافرین و نقشه شهرها و جاده ها از موارد ضروری هر سفری بود. اما امروزه با فراگیر شدن تجهیزات هوشمند دیگر نیازی به وسایل سنتی نیست. بلکه با اپلیکیشن های مفید می توان تمام نیازها را برطرف کرد. به همین دلیل ده عدد از بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر را به صورت یک جا برای شما جمع آوری کرده ایم.

logo-enamad logo-samandehi