خواب شفاف

خواب شفاف

نسخه ۱.۱
<۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

برونفکنی(پرواز روح)


پدیده تجربیات خارج از کالبد فیزیکی به صورت آگاهانه


توجه:استفاده از این برنامه و انجام تمرینات و پدیده ها هیچ گونه محدودیت سنی ندارد.


برونفکنی پدیده ای است که طی آن شخص میتواند از کالبد فیزیکی خود خارج شده و به گشت و گذار در عوالم فیزیکی و همچنین جهان های روانی و نامرئی نیز بپردازد.


خروج از بدن مادی تقریبا در همه ادیان و مکاتب بشری در میان اوراق و نوشته جاتشان به صورت اسرار یا آشکارا قابل شناسایی است.


مسئله برونفکنی پدیده ای جدید و نادر نیست که در یک دوره خاص به وجود آمده باشد بلکه پدیده ای اصیل و واقعی است و در تمام اقوام مختلف جهان وجود دارد و یک توانایی طبیعی برای نوع بشر است و هر انسانی قادر به تجربه آن میباشد.


در این برنامه ما بهترین روش ها را مورد بررسی قرار داده و تشریح کرده ایم تا کاربران بتوانند در مدت زمان کوتاهی حداکثر نتیجه مطلوب را دریافت کرده و این پدیده فوق العاده را تجربه کنند.


همچنین علاوه بر روش های عامه و عمومی،تمریناتی نیز به صورت کاملا اختصاصی و ویژه برای کاربران تدارک دیده ایم که شامل ترکیبی از اطلاعات و تجربیات بزرگترین و برجسته ترین اساتید این حرفه و فن و همچنین پشتیبانی آنلاین و قدم به قدم کاربران تا رسیدن به تجربه نهایی میباشد که یکی از نقاط قوت این برنامه و سلسله آموزش ها به شمار میآید.


همچنین در برنامه قسمتی با عنوان((فایلهای باینرال بیتس))وجود دارد که شدیدا توصیه میکنیم ازین قسمت استفاده کنید چراکه فایلهای صوتی این قسمت بسیار قدرتمند بوده و سبب آرامش در تمرینات و برونفکنی سریعتر کار بر میشود و نیز در صورت تداوم در تکرار به بازگشایی((چسم سوم)) می انجامد.


امید واریم که از این برنامه فوق العاده لذت ببرید.


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi