Voice Recorder Pro

Voice Recorder Pro

نسخه ۲.۷۶
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

برنامه‌ی ضبط صدا!

برنامه‌ی Voice Recorder را دانلود نموده و صداها را با کیفیت بالا ضبط کنید. در ملاقات‌های مهم تجاری، کلاس‌های درس، سخنرانی‌ها و... از این برنامه استفاده نمایید. این برنامه بر روی دستگاه‌های اندرویدی چه موبایل و چه تبلت به خوبی کار می‌کند. شما می‌توانید صداها را در سه فرمت مختلف wav، mp4 و 3gp ضبط کنید. همچنین می‌توانید به سلیقه‌ی خود فرکانس صدای ضبط شده را نیز تنظیم نمایید. در صورت خاموش شدن صفحه‌ی نمایش نیز برنامه به طور خودکار صدا را ضبط می‌نماید. از ویژگی‌های خوب دیگر این برنامه، امکان درست نمودن فولدرهای مختلف و انتخاب منبعی‌ که از آن صدا ضبط می‌گردد، است. لازم به توجه هست که این برنامه بر روی برخی از دستگاه‌های اندرویدی نیز کار نمی‌کند. در صورت تمام شدن حافظه‌ی گوشی، برنامه به طور خودکار ضبط صدا را متوقف می‌نماید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن Voice Recorder؛ مکالمات تلفنی و صدای اطراف خود را ضبط کنید

بعض مواقع در کلاس های آموزشی، جلسات و سخنرانی هایی شرکت میکنیم که مطالب گفته شده در آن برای ما اهمیت زیادی داشته و بهتر است که صدای آن را ضبط کنیم. همچنین برخی از مکالمات تلفنی نیز مهم هستند و چه خوب اگر امکان ضبط آنها وجود داشته باشد. بدین منظور ابزارهای مختلفی وجود دارد اما میتوان با دستگاه تلفن همراه یا تبلت و به کمک اپلیکیشن های موبایل، کار ضبط صدا و مکالمات تلفنی را به راحتی انجام داد. در ادامه به معرفی برنامه ای میپردازیم که “Voice Recorder” نام دارد و دستیار شما برای ضبط صدا میباشد. جهت آشنایی با این اپلیکیشن اندرویدی، AppReview را همراهی کنید.

معرفی Voice Recorder؛ ضبط کننده صدا و مکالمات تلفنی با کیفیت بسیار بالا

خوشبختانه در اندروید از منظر ضبط صدا هیچ کم و کسری ندارید. ده ها اپ شخص ثالث خوب برای این کار در اختیار شما هستند که امروز به معرفی یکی از کامل ترین آن ها می پردازیم. Voice Recorder تیم Splend Apps چه از نظر کیفیت ضبط و چه راحتی کار با بازخورد مثبت میلیون ها نفر در گوگل پلی مواجه شده است.

logo-enamad logo-samandehi