سوپر باتری

سوپر باتری

Version 1.0
10
Active installs
Tools
Category
2
MB
Size

عمر باتری خود را تا 50 % افزایش دهید.برای اولین بار در کافه بازار،  برنامه جامع بهینه سازی گوشی و افزایش زمان نگهداری شارژ باتری


""" قیمت بسیار پایین نسبت به کارایی برنامه""""برنامه سوپرباتری چگونه کار میکند ؟


قابلیت های کلیدی به طور خلاصه :
-    بهینه سازی هوشمند سی پی یو (پردازنده) گوشی جهت کاهش مصرف باتری
-    بهینه سازی ارتباط وای فای جهت کاهش مصرف باتری
-    بهینه سازی اینترنت دیتا جهت کاهش مصرف باتری
-    بهینه سازی ارتباط بلوتوث (خاموش شدن بلوتوث هنگامی که از گوشی استفاده نمی کنید)  جهت کاهش مصرف باتری
-    بهینه سازی قابلیت اتوسینک جهت کاهش مصرف باتری
-    بهینه سازی برنامه های پر مصرف جهت جلوگیری از مصرف بیهوده باتری هنگام خاموش بودن صفحه نمایش


 


توضیحات تکمیلی


برنامه سوپر باتری با اجرای سه متد زیر به کاهش قابل توجه مصرف شارژ باتری گوشی شما کمک می کند :
1-    از پرمصرف ترین قطعات هر گوشی که همواره چه زمانی که صفحه نمایش گوشی روشن است و چه زمانی که صفحه نمایش خاموش است بیشترین مصرف باتری را دارد سی پی یو یا همان "پردازنده مرکزی" گوشی است. زمانی که شما مشغول کار با گوشی هستید استفاده سی پی یو از باتری منطقی و طبیعی ست. اما مشکل از جایی شروع می شود که هنگامی که گوشی در حالت استندبای یا همان قفل قرار دارد نیز سی پی یو مصرف باتری زیادی دارد.
برای رفع این مشکل یعنی مصرف بیهوده باتری توسط سی پی یو برنامه سوپر باتری بهینه سازی هوشمند سی پی یو را پیشنهاد می کند. به طوریکه با فعال کردن این گزینه ، برنامه به طور هوشمند وقتی که صفحه نمایش گوشی شما خاموش است و از گوشی استفاده نمی کنید فرکانس پردازنده مرکزی را در پایین تریم حالت ممکن تنظیم می کند تا شارژ کمتری از باتری مصرف شود. اما بلافاصله بد از شروع به کار شما و با روشن شدن صفحه نمایش، برنامه به طور اتوماتیک فرکانس پردازنده را به مقدار طبیعی خود بر می گرداند تا هنگام کار با برنامه ها دچار افت سرعت یا هنگ گوشی نشوید.
2-    روشن ماندن قابلیت هایی مثل وای فای و اینترنت دیتا و بلوتوث و اتوسینک  به طور مداوم از عوامل مهمی ست که نقش به سزایی در مصرف باتری گوشی شما دارد و بهتر است تنها زمانی که مشغول به کار با گوشی هستید این قابلیت ها را روشن بگذارید. در عین حال روشن و خاموش کردن این قابلیت ها به طور دستی کاری خسته کننده می باشد.
اما برنامه سوپر شارژ برای این مشکل نیز گزینه مخصوصی دارد.با فعال کردن گزینه های بهینه سازی جهت وای فای، دیتا، بلوتوث و اتوسیک، می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی بابت مصرف بیهوده باتری همواره این قابلیت ها را روشن بگذارید. برنامه به طور اتوماتیک هنگامی که با گوشی کار نمیکنید و گوشی در حالت قفل است این قابلیت ها را جهت صرفه جویی در مصرف باتری متوقف کرده و بلافاصله بعد از شروع به کار شما دوباره آن ها را فعال می کند.
3-    برنامه هایی که در پس زمینه گوشی باز هستند و شما از آنها استفاده نمی کنید یکی از عوامل به شدت تاثیر گذار در استفاده از منابع گوشی شما علی الخصوص باتری آن می باشند. همچنین بستن این برنامه های پرمصرف به طور دستی و مداوم نیز کاری طاقت فرسا می باشد.
برنامه سوپر باتری با سیستم بهینه سازی مخصوص خود برنامه های پرمصرف گوشی شما را تشخیص داده و به شما اجازه می دهد اجرای این برنامه ها را بهینه سازی کنید به طوریکه با خاموش شدن صفحه نمایش گوشی برنامه سوپر باتری تمامی برنامه های پرمصرف و همینطور تمامی برنامه هایی که شما به دلخواه خود انتخاب کرده اید را متوقف کرده و اجازه هدر رفت شارژ باتری شما را به آن ها نمی دهد.هر گونه سوال، پیشنهاد و انتقاد خود را به ایمیل پشتیبانی ارسال فرمایید. 
با سپاس
shomalgroup1@gmail.com


 


سخنی با شما :
1- انجمن برنامه نویسان شمال گروهیست متشکل از جمعی چند ده نفره از برنامه نویسان خبره و با سابقه منطقه شمال کشور که تحت یک مجموعه گرد هم آمده و به تولید برنامه های کاربردی می پردازند.
2- اعتقاد گروه ما در کنار تولید برنامه های کاملا جدید و خلاقانه، الگوبرداری از برنامه های موفق جهان (چه از منظر ایده و چه از منظر متدهای طراحی) و پیاده سازی این گونه برنامه ها جهت استفاده هموطنان عزیز  کشورمان می باشد.
3- لازم به ذکر است تفکر جهادی حاکم بر گروه منجر به تولید برنامه های با کیفیت بالا و به شدت کاربردی در زمانی بسیار کمتر از زمان های معمول دیگر شرکت های برنامه نویسی شده که مایه مباهات موسسان این انجمن است.
4- بانیان شکل گیری این انجمن مفتخرند که گامی هر چند کوچک در راستای اشتغال زایی برای جوانان با استعداد این مرز و بوم برداشته اند که این مهم ممکن نبود مگر با وجود مارکت کافه بازار که زمینه شکوفایی این استعدادها را فراهم کرده است.

Other Author Applications

More
logo-enamad logo-samandehi