انرژی مثبت

انرژی مثبت

نسخه ۱.۱
۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

سلام دوستان ،


مطمئنا شما با لباس های بیرون به رختخواب نمی روید، اما برخی از مردم با ذهنی پر از غم به خواب می روند و بعد شکایت می کنند که خوب نخوابیده و روز بعد خسته هستند. خیاطی می گفت: اگر شب ها جیب های لباس ها را خالی کنید، لباس ها زیباتر به نظر می رسد و بیشتر عمر خواهند کرد. بنابراین، من قبل خواب، اشیایی مانند چاقو ،خودکار، پول خرد و دستمال را از جیبم در می آورم و آنها را مرتب روی میز می گذارم.چیزهای زایدی مثل خرده کاغذ و … را به درون سطل زباله می ریزم.با این کار، احساس می کنم که همه چیز تمام شده و بار آنها از ذهنم خارج گردیده است.
یک شب، وقتی که مشغول این کار بودم به نظرم رسید که ممکن است پاک کردن ذهن نیز مانند خالی کردن جیب باشد.همه ی ما در طی روز، مجموعه ای از آزردگی، پشیمانی، نفرت و اضطراب را جمع آوری می کنیم.اگر اجازه دهیم که این افکار انباشته شوند، ذهن را سنگین می کنند و عامل مختل کننده در آگاهی می شوند. سپس تصور کردم که این زباله های ذهن در زباله دانی خیال می ریزند.این کار،باعث احساس آرامش و رها شدن از باورهای ذهنی می شود و خواب را آسان تر می کند.ذهن که بدین ترتیب از عوامل انرژی خوار پاک شده است، می تواند با استراحت کردن قوایش را تجدید کند.   (وینسنت پیل)


با این مقدمه شما رو به مشاهده برنامه ای که براتون آماده شده دعوت میکنیم .


در این برنامه مجموعه ای تصویر (عکس نوشته هایی) با محوریت مثبت اندیشی به همراه موسیقی هایی (آرامش بخش) مرتبط با این حوزه آماده سازی گردیده است که مطمئنا بعد از دیدن و شنیدن آنها انرژی مثبتی به شما منتقل شده و در کل حس بهتری را پیدا خواهید کرد .


همه تلاش ما بهتر کردن حال مخاطبانمان بوده که امیدواریم به مقصود خود رسیده باشیم .


 


شاد باشید

logo-enamad logo-samandehi