the secret

the secret

Version 1.0
1
K
Active installs
Books & Reference
Category
7
MB
Size

كتاب فوق العاده راز ۱۹۰ هفته در لیست پر فروش‌ترین‌های روزنامه‌ی نیویورک تایمز باقی ماند و اخیراً‌ توسط روزنامه‌ی یو. اس. اِی تودی به عنوان یکی از بیست کتاب پُر فروش در ۱۵ سال اخیر معرفی شده است.


حتما تمامي اين مطالب را با دقت و همان طور كه در كتاب از شما خواسته شده انجام دهيد تا ببينيد كه چگونه اين قانون بزرگ (راز) زندگي شما را دگرگون خواهد كرد.البته خود من چهار سال پيش با اين قانون كه از شبكه چهار سيما پخش شد آشنا شدم اولش خودم باورم نميشد كه چنين چيزي واقعي باشه بعدش زد به سرم توي چند سايت جستجو كردم و ديدم حتي دانشمندان و نويسندگان ايران نيز چنين چيزي رو مي گفتند ، فيلم رو دانلود كردم ( اگه وقتش رو داريد به شما هم پيشنهاد مي كنم فيلم راز رو دانلود كنيد و ببينيد ) و چند بار ديگه نگاه كردم به خودم گفتم ضرري كه نداره اون چيزها رو باور كردم و بهشون عمل كردم در حال حاضر هم خيلي زندگي من عوض شده نميخوام بگم فقط پول همه چي اين شد كه تصميم گرفتم دومين نسخه از راز (نسخه اول معجزه شكرگزاري ) رو واسه هم وطنان عزيزم به برنامه اندرويد تبديل كنم تا شما هم از اون بهره ببريد . البته چون اين نرم افزار از من وقت و هزينه گرفته اون رو با قيمت ناچيز منتشر كردم شرمنده ، شايد خود اين يكي از همون قوانين باشه !


با سپاس بايد بگم كه اين كتاب پرفروش ترين اثر راندا برن در سرتاسر جهان است . اگر انسان دقیقی باشید حتما با شخصیت هایی مواجه شده اید که از همه چیز می نالند، نا امیدانه فکر می کنند، این افراد از زندگی خود لذتی نمی برند و مدام در زندگی دچار بد بیاری می شوند. نقطه مقابل این افراد، انسان هایی هستند که امیدوارانه سخن می گویند، هیچ گاه به موانع و مشکلات زندگی نمی اندیشند، ترسی از آینده ندارند، معمولا روحیه ای بسیار شاد دارند و از لحظه لحظه های زندگی لذت می برند.
شاید شما بگویید این افراد خوش شانس هستند، ولی واقعیت امر اینگونه نیست! به طور کلی پدیده ی شانس وجود خارجی ندارد و زایده ی تخیل شماست!
پروردگار متعال قوانین بسیار دقیقی در عالم هستی وضع نموده است، تنها تفاوت گروه اول و گروه دوم در این است که گروه دوم خود آگاه یا نا خود آگاه این قوانین را رعایت می کنند ولی گروه اول علاوه بر اینکه این قانونمندی ها را رعایت نمی کنند در خلاف جهت آنها نیز حرکت می کنند.
یکی از این بزرگترین قوانین که تا به حال شناخته شده است، موضوع راز است.
احتمالا می پرسید راز چیست؟
آری، راز همان قانون جذب است، هر چیزی که وارد زندگی شما می شود خودتان آن را به درون زندگیتان جذب می کنید و آن چیز به خاطر تصویر های ذهنی شما به طرفتان جذب می شود. این تصاویر همان افکار شما هستند. به هرچیزی که فکر کنی به طرفت جذب می شود.
قانون جذب را می توان در ۳ عبارت خلاصه کرد: افکار، تبدیل می شوند به، اجسام
با توجه به این قانون می توان به ثروت، سلامتی، روابط مطلوب، احساس خوب و هر هدفی که در زندگی دارید، دست یافت.
راز همیشه عمل می کند چه آن را بدانید یا ندانید. هر دستاوردی که امروز در زندگیتان دارید خود شما به زندگیتان جذب کرده اید، در ابتدا ممکن است این موضوع را نپذیرید (در ادامه پاسخ خود را خواهید یافت)
آیا با این اوصاف کار تمام شده است؟ و وظیفه ما کنترل افکارمان است؟
جواب منفی است! کارشناسان می گویند که مغز انسان به طور متوسط، روزانه ۶۰۰۰۰ (شصت هزار) رشته فکری تولید می کند؛ کنترل این همه افکار اگر هم ممکن باشد، دیوانه کننده است، از این رو به کارگیری قانون جذب نیاز به مطالعه دارد که با مطالعه مطالب اين كتاب به درک نسبی از آن خواهید رسید، (ان شاء الله)

كتاب معجزه شكرگزاري در همين رابطه
http://cafebazaar.ir/app/com.softdroid.book_001/?l=fa


 

logo-enamad logo-samandehi