معجزه شکرگزاری

معجزه شکرگزاری

نسخه ۱.۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۸
مگابایت
حجم

حتما تمامي اين مطالب و تمارين را با دقت و همان طور كه در كتاب از شما خواسته شده انجام دهيد تا ببينيد كه چگونه اين قانون بزرگ (راز) زندگي شما را دگرگون خواهد كرد.البته خود من چهار سال پيش با اين قانون كه از شبكه چهار سيما پخش شد آشنا شدم اولش خودم باورم نميشد كه چنين چيزي واقعي باشه بعدش زد به سرم توي چند سايت جستجو كردم و ديدم حتي دانشمندان و نويسندگان ايران نيز چنين چيزي رو مي گفتند ، فيلم رو دانلود كردم ( اگه وقتش رو داريد به شما هم پيشنهاد مي كنم فيلم راز رو دانلود كنيد و ببينيد ) و چند بار ديگه نگاه كردم به خودم گفتم ضرري كه نداره اون چيزها رو باور كردم و بهشون عمل كردم در حال حاضر هم خيلي زندگي من عوض شده نميخوام بگم فقط پول همه چي اين شد كه تصميم گرفتم يكي از نسخه هاي راز رو واسه هم وطنان عزيزم به برنامه اندرويد تبديل كنم تا شما هم از اون بهره ببريد . البته چون اين نرم افزار از من وقت و هزينه گرفته اون رو با قيمت ناچيز منتشر كردم شرمنده ، شايد خود اين يكي از همون قوانين باشه !


دوستان اگر برنامه رضايت شما را جلب نمود لطفا با 5 ستاره از ما حمايت كنيد . با سپاس بايد بگم كه اين كتاب يكي از پرفروش ترين اثرهاي راندا برن در سرتاسر جهان است .
مجموعه ي معجزات شكرگزاري شامل ‌28 تمرین مي باشد که به گونه‌ای طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت، پول و شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچک‌ترین خواسته‌ها و بزرگ‌ترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید...هرکدام از این تمرینات انباشته‌ای از آموزش‌های ناپیدا در خود نهفته دارد که دانش شما را به شدت افزایش می‌دهد؛ در هر تمرین شما بیشتر و بیشتر خواهید آموخت که زندگی چگونه کار خواهد کرد. و داشتن آن زندگی که در رویا‌تان پرورانده‌اید چه قدر ساده است.وقتی این دانش تغییر زندگی را می‌خوانید، شیفته‌ی آن خواهید شد و اما این دانش بدون تمرین کردن آنچه که می‌آموزید، از میان انگشتان‌تان لیز خواهد خورد و فرصتی که برای تغییر زندگی به دست آورده‌اید به راحتی از دست می‌رود. برای آنکه این اتفاق رُخ ندهد، باید در مدت ۲۸ روز قدرشناسی را تمرین کنید، تا بدین ترتیب دانش را تا ژرفای سلول‌ها و ضمیر ناخودآگاه خود ببرید. تنها در این صورت است که زندگیِ شما به شکلی اساسی تغییر خواهد کرد. این تمرین‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که طیِ ۲۸ روز پیاپی اجرا شوند. این روند به شما اجازه می‌دهد که قدرشناسی را به روش زندگی‌تان تبدیل کنید. تمرین قدرشناسی به صورت متمرکز در روزهای متمادی تضمین خواهد کرد که دگرگونی در زندگیِ شما رخ خواهد داد و البته به سرعت !
دانلود كتاب راز در همين رابطه
http://cafebazaar.ir/app/com.softdroid.book_003/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi