زیارت ناحیه مقدسه

زیارت ناحیه مقدسه

نسخه ۱۰.۰.۰
۵
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

زیارت ناحیه مقدسه صوتی با صدای سیدمهدی میرداماد. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. متن و ترجمه زیارت ناحیه مقدسه مشهور که به نقل از بحارالانوار در زیر آورده ایم این زیارت منسوب به حضرت مهدی (ع) است. زیارت ناحیه مقدسه غیرمعروفه با عنوان زیارت الشهدا شناخته می‌شود؛ زیرا در این زیارت نام اصحاب و یاران امام حسین(ع) ذکر شده است. این زیارت در کتاب‌های بحارالانوار و اقبال الاعمال نقل شده است.‏امکانات:

- بدون نیاز به اینترنت

- گرافیک زیبا و مدرن

- اسکرول ( پیمایش ) خودکار

- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن

- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا

- قابلیت مخفی سازی ترجمه

- همراه با راهنما

لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️

............................................................

متن و ترجمه زیارت ناحیه مقدسه مشهور که به نقل از بحارالانوار در زیر آورده ایم این زیارت منسوب به حضرت مهدی (ع) است.در میان زیارت‌نامه‌های امام حسین (ع) دو زیارت به نام ناحیه مقدسه وجود دارد که یکی را زیارت ناحیه مقدسه مشهوره و دیگری را غیرمشهور می‌نامند. زیارت‌نامه مشهور به روایت یکی از نائبان خاص امام زمان (عج) درمنابع متعددی از جمله المزار شیخ مفید، المزار الکبیر ابن مشهدی و بحارالانوار وارد شده است. زیارت ناحیه مقدسه غیرمعروفه با عنوان زیارت الشهدا شناخته می‌شود؛ زیرا در این زیارت نام اصحاب و یاران امام حسین(ع) ذکر شده است. این زیارت در کتاب‌های بحارالانوار و اقبال الاعمال نقل شده است.

‏-----------------------------------------

برچسب ها : زیارت ناحیه مقدسه ,زیارت ناحیه مقدسه با ترجمه فارسی ,زیارت ناحیه مقدسه صوتی ,زیارت ناحیه مقدسه صوتی برای اندروید,ثواب زیارت ناحیه مقدسه ,دانلود زیارت ناحیه مقدسه، زیارت ناحیه مقدسه فارسی صوتی، زیارت ناحیه مقدسه فایل صوتی , اپ زیارت ناحیه مقدسه , اپلیکیشن زیارت ناحیه مقدسه ,زیارت ناحیه مقدسه 97 , زیارت ناحیه مقدسه جدید , زیارت ناحیه مقدسه صوتی خودکار

logo-enamad logo-samandehi