کال فست

کال فست

نسخه street۱۸۰cc
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۷۳
کیلوبایت
حجم

توضیحات


>>> تقریبا تمام نرم افزارهایی که برای تماس یا ارسال پیامک استفاده میشوند لیست کاملی از اطلاعات مخاطبین ، تماسهای اخیر ، پیامک ها و ... را نیز همراه خود دارند. و ما برای محافظت از حریم شخصی خود روی این نرم افزارها رمزعبور قرار میدهیم. این خوبست اما گاهی اوقات گوشی ما برای یک تماس یا ارسال پیامک قرض گرفته میشود...و ما غافلگیر میشویم. :( مجبوریم رمزعبور را وارد کنیم و گوشی را دودستی تقدیم کنیم.(احتمالا مجبور میشویم در اولین فرصت رمزعبور خود را نیزعوض کنیم)


>>>نرم افزار کال فست امکان تماس و ارسال پیامک را خیلی راحت و سریع و بدون در معرض قراردادن هیچ اطلاعاتی فراهم میکند و نیازی به رمزعبور ندارد. .(بنابراین مجبور نمیشویم در اولین فرصت رمزعبور خود را نیزعوض کنیم :)


>>>نرم افزار کال فست برای استفاده شخصی هم مناسب است اگر شماره مخاطب خود را حفظ باشیم. در این صورت بدون نیاز به وارد کردن رمزعبور و خیلی سریع میتوانیم تماس بگیریم یا در باکس گسترده و چند خطی ، پیامک تایپ و ارسال کنیم.البته تمام اطلاعات تماسها وپیامکهای ارسال شده با نرم افزار کال فست طبق معمول از طریق نرم افزارهایی که تاریخچه تماسها و پیامها را لیست میکنند قابل مشاهده است.


>>>برای تنوع انگشت خود را روی دگمه تماس نگه دارید تا ...


>>>اگر مایلید ظاهروامکانات برنامه برای شما سفارشی بشود کافیست با ایمیل زیر در ارتباط باشید


shahrammomeny@gmail.com


دسترسی‌ها


امکان برقراری تماس تلفنی


امکان ارسال پیامک


حداقل ورژن اندروید مورد نیاز : 1.6


زبان


فارسی


انگلیسی


قابل استفاده در


Smart Watch


Mobile


Tablet

logo-enamad logo-samandehi