بازی با 22 بهمن

بازی با 22 بهمن

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

بازی با 22 بهمن ،یک اپ تاریخی ،فرهنگی،مذهبی و سرگرمی پیرامون بزرگترین رخداد حماسی ایران عزیز (پیروزی انقلاب اسلامی )است که در پنج بخش عکس ،موسیقی،تقویم روز شمار پیروزی  و سرگرمی (بازی با کلمات) طراحی و در اختیار دوستداران قرار گرفته است. 


موسیقی : گلچینی از ماندگارترین و خاطره ساز ترین  آهنگ های پیروزی انقلاب در این برنامه گنجانده شده که میتوانید بصورت آنلاین به آهنگ ها گوش کنید. یا دانلود کنید .یا به عنوان آهنگ زنگ گوشی یا پیام گیر گوشی تان استفاده نمایید یا آهنگ ها را به اشتراک بگذارید.


 عکس : از مجموعه عکس ها میتوانید به عنوان والپیپر گوشی تان استفاده کنید و شما را به مطالعه آنچه در پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است ،دعوت می کند.


 تقویم روز شمار: از روز دوازدهم تا 22 بهمن میتوانید با کلیک روی هر یک از روزها اتفاقات مهم همان روز درسال 57 را مطالعه و مشاهده نمایید. 


بازی با کلمات :  در هر مرحله ،آهنگی  ازسرودهای انقلابی  پخش خواهد شد و همزمان با پخش آهنگ،کلمات متن آهنگ به طور اتفاقی روی صفحه پخش شده و شما باید همزمان با آهنگ این کلمات را انتخاب کنید. مراحل از ساده شروع شده و به ترتیب سخت تر و سخت تر میشوند. 

logo-enamad logo-samandehi