کالج | آموزش زبان انگلیسی

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۷٫۵ مگابایت
نسخه 1.2.6
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

کالج (College)، آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی است که با ثبت نام در کالج، تنها با هزینه ای معادل 4 درصد هزینه‌های یک آموزشگاه حضوری، انگلیسی را یاد می‌گیرید. کالج برای شما یک "آموزشگاه زبان انگلیسی همراه" است که فقط با پرداخت 4 درصد هزینه‌های یک آموزشگاه حضوری در دسترس شماست.

-کالج توسط اساتید دانشکده زبان دانشگاه صنعتی شریف  و دانشگاه علامه طباطبائی برای کاربران ایرانی طراحی شده است.

- بارگذاری سریع اولین چیزی است که در کالج به چشم می‌خورد. در توسعه اپلیکیشن کالج، راحتیِ کار با اپلیکیشن و روان بودنِ تجربه آموزشِ کاربر در تک تک مراحل توسعه نرم افزار در نظر گرفته شده است. این موضوع با نصب رایگان و استفاده از اپلیکیشن به راحتی قابل درک است.

- با اختصاص دادن وقتی اندک در هر روز برای یادگیری، بعد از گذراندن دوره درسی کالج، می‌توانید در آزمون زبان انگلیسی کالج شرکت کنید و در صورت قبولی، به شما مدرک معتبر زبان انگلیسی اعطا خواهد شد.

- با نصب کالج، از متدهای آموزشی کالج منطبق با رویکردهای جدید آموزش زبان انگلیسی در آمریکا و اروپا بهره‌مند خواهید شد، که بر استفاده صحیح زبان انگلیسی در موقعیت‌های واقعی تأکید می‌کنند. مطالب آموزشی کالج و ویدیوهای انحصاری آموزشی کالج، توسط مدرسین برگزیده ایرانی، که اساتید دانشگاه‌های برتر کشور هستند، و اساتید Native استرالیایی، انگلیسی و آمریکایی برای شما فراهم گردیده است. بنابراین، انگلیسی را ساده و کاملاً کاربردی یاد خواهید گرفت و نیازی نیست که مفاهیم اضافی و گیج کننده یاد بگیرید که به کارتان نمی‌آید. در کالج، علاوه بر یادگیری مباحث به صورت خودآموز، می‌توانید با اساتید مکاتبه کنید و از آنها راهنمایی بخواهید.

دسترسی‌ها

 • com.sharifin.college.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • پرداخت از طریق بازار
 • افزودن میانبر
 • خواندن مخاطبین شما
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • کنترل لرزش
 • ضبط صدا
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

برسی اپلیکیشن کالج

همه ما از الزام به یادگیری زبان انگلیسی آگاه هستیم؛ اما اگر به دلیل کمبود وقت و یا هر دلیل دیگری تا به حال فرصتی برای فراگیری آن پیدا نکرده اید، می توانید از اپلیکیشن های موبایل در فرآیند خودآموزی زبان انگلیسی کمک بگیرید.با ما همراه باشید

بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کالج؛ آموزشگاهی همراه برای یادگیری انگلیسی

از بین تمام روش های یادگیری زبان، اسمارت فون ها با موفقیت اپلیکیشن هایی مثل Memrise و Duolingo در سطح جهانی ثابت کرده اند که می توانند ابزار مناسبی باشند. اپلیکیشن آموزش زبان «کالج» که امروز معرفی می کنیم با الگوبرداری از اپ های بزرگ حوزه آموزش زبان و البته تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی، به تازگی تصمیم گرفته که در مسیر آموزش زبان انگلیسی به کاربران ایرانی قدم بگذارد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - کالج زیر ذره بین

میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان مراودات خود را از طریق زبان انگلیسی انجام می دهند. به همین دلیل می توان گفت یادگیری این زبان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که برای انجام بسیاری از امور مثل ادامه تحصیل، تفریح و سرگرمی، تجارت و ... باید این زبان بین المللی را به خوبی بلد باشیم. استفاده از اپلیکیشن های آموزشی یکی از مدرن ترین روش های فراگیری زبان انگلیسی می باشد که هزینه های زمانی و پولی شما را نیز به شدت کاهش می دهد. " کالج " به عنوان یکی از جدیدترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی امکانات مفید و تأثیر گذاری را در این زمینه به شما ارائه می دهد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن کالج بپردازیم.

انگلیسی را تضمینی یاد بگیرید

امروزه اهمیت فراگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ در واقع یادگیری این دانش مهم‌ترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی محسوب می‌شود. دسترسی به اطلاعات روز دنیا، برقراری ارتباط در سفرهای خارجی و پیشرفت‌های تحصیلی و شغلی تنها بخش کوچکی از مزایای فرا گرفتن این زبان کاربردیست.

آموزش زبان کالج، مدرسه همراه برای یادگیری زبان انگلیسی

برای اینکه زبان انگلیسی را در مدت زمان کوتاه و بطور موثر یاد بگیرید، به روش های آموزشی هوشمندانه ای احتیاج دارید. در ادامه اپلیکیشنی به نام آموزش زبان کالج را معرفی کرده ایم که امکانات جالب و مفیدی برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار شما قرار میدهد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.