کالج | آموزش زبان انگلیسی

کالج | آموزش زبان انگلیسی

نسخه ۱.۳.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

کالج، یک "آموزشگاه زبان انگلیسی همراه" است که می توانید با پرداخت فقط 4 درصدِ هزینه‌های یک آموزشگاه حضوری، از مزایای آن بهره مند شوید.


در کالج همیشه یک استاد خصوصی در تمامی مراحل یادگیری شما را همراهی کرده و به سوالات شما پاسخ می دهد.


بعد از گذراندن هر دوره ی درسی، می‌توانید در آزمون زبان انگلیسی کالج شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک معتبر دریافت کنید.


با نصب و استفاده ی رایگان از اپلیکیشن کالج می توانید از محیط کاربری ساده و زیبای آن لذت ببرید و به راحتی، یک دوره ی آموزشی جذاب را تجربه کنید.


با یادگیری زبان انگلیسی به شیوه ی کالج،  از متدهای جدید آموزش زبان انگلیسی در آمریکا و اروپا بهره‌مند می شوید، که بر استفاده صحیح زبان انگلیسی در موقعیت‌های واقعی تأکید می‌کند. مطالب آموزشی و ویدیوهای اختصاصی کالج، توسط مدرسین برگزیده ی ایرانی، که اساتید دانشگاه‌های برتر کشور هستند، و اساتید آمریکایی، انگلیسی و استرالیایی برای شما فراهم شده است. بنابراین، انگلیسی را ساده و کاملاً کاربردی یاد خواهید گرفت و نیازی نیست که مفاهیم اضافی و گیج کننده‌ای را بیاموزید که به کارتان نمی‌آید.

در رسانه‌ها

لرن اپ: یادگیری زبان بصورت جذاب

مروزه فراگیری زبان انگلیسی یک امر متداول است. بصورت سنتی کلاس های حضوری و آموزشگاه ها انتخاب بسیاری از داوطلبان است. اما امروزه با گسترش تکنولوژی روش های جایگزین بسیاری وجود دارد که ایرادات روش های ستنی نظیر، کمبود زمان، محیط خشک و ... را برطرف کرده است. با لرن روت همراه باشید تا در ادامه به معرفی اپلیکیشن آموزش زبان کالج بپردازیم.

برسی اپلیکیشن کالج

همه ما از الزام به یادگیری زبان انگلیسی آگاه هستیم؛ اما اگر به دلیل کمبود وقت و یا هر دلیل دیگری تا به حال فرصتی برای فراگیری آن پیدا نکرده اید، می توانید از اپلیکیشن های موبایل در فرآیند خودآموزی زبان انگلیسی کمک بگیرید.با ما همراه باشید

بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کالج؛ آموزشگاهی همراه برای یادگیری انگلیسی

از بین تمام روش های یادگیری زبان، اسمارت فون ها با موفقیت اپلیکیشن هایی مثل Memrise و Duolingo در سطح جهانی ثابت کرده اند که می توانند ابزار مناسبی باشند. اپلیکیشن آموزش زبان «کالج» که امروز معرفی می کنیم با الگوبرداری از اپ های بزرگ حوزه آموزش زبان و البته تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی، به تازگی تصمیم گرفته که در مسیر آموزش زبان انگلیسی به کاربران ایرانی قدم بگذارد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - کالج زیر ذره بین

میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان مراودات خود را از طریق زبان انگلیسی انجام می دهند. به همین دلیل می توان گفت یادگیری این زبان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که برای انجام بسیاری از امور مثل ادامه تحصیل، تفریح و سرگرمی، تجارت و ... باید این زبان بین المللی را به خوبی بلد باشیم. استفاده از اپلیکیشن های آموزشی یکی از مدرن ترین روش های فراگیری زبان انگلیسی می باشد که هزینه های زمانی و پولی شما را نیز به شدت کاهش می دهد. " کالج " به عنوان یکی از جدیدترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی امکانات مفید و تأثیر گذاری را در این زمینه به شما ارائه می دهد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی اپلیکیشن کالج بپردازیم.

انگلیسی را تضمینی یاد بگیرید

امروزه اهمیت فراگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ در واقع یادگیری این دانش مهم‌ترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی محسوب می‌شود. دسترسی به اطلاعات روز دنیا، برقراری ارتباط در سفرهای خارجی و پیشرفت‌های تحصیلی و شغلی تنها بخش کوچکی از مزایای فرا گرفتن این زبان کاربردیست.

آموزش زبان کالج، مدرسه همراه برای یادگیری زبان انگلیسی

برای اینکه زبان انگلیسی را در مدت زمان کوتاه و بطور موثر یاد بگیرید، به روش های آموزشی هوشمندانه ای احتیاج دارید. در ادامه اپلیکیشنی به نام آموزش زبان کالج را معرفی کرده ایم که امکانات جالب و مفیدی برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار شما قرار میدهد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi