هزار و‌ یک شب (مصور و به زبان روان)

هزار و‌ یک شب (مصور و به زبان روان)

نسخه v۶.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

توجه: این برنامه بصورت درون پرداخت است. یعنی قسمتی از آن رایگان و بقیه قسمتها پولی است.


نرم افزارهای دلی با افتخار اولین هزار و یک شب مصور و به زبان عامیانه را تقدیم می کند. این برنامه شامل ۱۱۲ شب + داستانهای الحاقی است. داستان اسب آبنوس نیز که در اروپا بسیار مورد توجه قرار گرفته بصورت اختصاصی ترجمه شده و به برنامه افزوده شده. کتاب هزار‌ و یک شب کتابی پر از‌ داستانهای زیبا و مهیج است که شهرزاد قصه گو برای سلطان شهریار بازگو می کرده.


گرافیک برنامه برنده جایزه گرافیگ برتر جشنواره‌ برنامه نویسان جوان و اثر‌ newfolder24 است.💥تفاوتهای این برنامه با ‌هزار و یک شب‌ رایگان ما💥

هزار و یک شب رایگان شامل ۳۷۸ شب بصورت خلاصه، به زبان‌کهن و ۴۰۰ صفحه است.

اما این هزار و یک شب ۱۱۲ شب ‌است که به‌زبان‌ روان با تمامی جزییات و زوایای‌داستان  است. این برنامه فشرده شده ۸ جلد و بیش از‌ ۲۰۰۰‌ صفحه‌‌ میباشد.

 لذا ممکن که‌ است در نگاه اول‌ تعداد شبها‌ کمتر به‌نظر برسد. اما این هزار و یک شب از لحاظ محتوا بسیار قطورتر و جامع تر از هزار و یک‌شب کهن میباشد. شما ممکن است یک ‌‌قصه از هزار و یک شب‌ رایگان را کمتر از ۵‌‌ دقیقه تمام‌کنید در صورتیکه‌ در این  هزار‌و یک‌شب‌‌ اینگونه ‌نمی باشد. همچنین‌ از ‌لحاظ کیفیت داستانها ، به‌زبان‌ روان بودن، مصور بودن ‌و کیفیت طراحی برنامه‌ و حجم محتوا باهم‌ متفاوت‌ هستند. 
 
این برنامه‌ به‌دلیل درخواست دوستانی‌ ساخته شد که در درک و ادراک‌ هزار‌و یک‌ شب‌ کهن مشکل‌ داشتند. همانطور‌‌که گفته شد گرافیک بکار‌ برده‌ شده در این برنامه برنده گرافیک برتر مسابقه برنامه‌ نویسی می باشد.

نکته دیگر اینکه گفته می شود هزار و یک شب دقیقا هزار ویک شب باشد‌ زیاد درست به نظر نمی رسد


 


همانطور که می دانید داستان، ابزار ارزشمندي است که نقش بسيار مهمي در تکوين شخصيت افراد ايفا مي کند.
 


کلید واژه: کتاب هزار و یک شب#شهرزاد قصه گو#۱۰۰۱شب

logo-enamad logo-samandehi