بازی واژه یابی

بازی واژه یابی

نسخهٔ ۱.۶
+۵۰ هزار
نصب
کلمات و دانستنی‌ها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
بازی واژه یابی

بازی واژه یابی

گروه آی مدرس
نسخهٔ ۱.۶
+۵۰ هزار
نصب
کلمات و دانستنی‌ها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازي واژه يابي يک بازي فکري است که نيازمند هوش بالا، حافظه قوي و آشنايي با کلمات مختلف فارسي است، در اين بازي شما مي بايست با کشيدن انگشت روي جدول، کلمات معنادار را پيدا کرده و به نسبت تعداد حروف آنها امتياز کسب کنيد.

اين بازي هم به صورت امتيازي و هم به صورت مرحله اي است، بنابراين هم مي توانيد با کسب امتياز بالا رکورد خود را ثبت کنيد و هم مراحل بازي را طي کنيد تا به مرحله آخر برسيد.

در اين بازي 455 مرحله وجود دارد که در هر مرحله سه کلمه خاص جهت پيدا کردن در جدول به شما ارائه مي شود، مرحله اول با کلمات ساده دو حرفي شروع مي شود تا مرحله آخر که کلمات سخت چهارده حرفي را مي بايست پيدا کنيد.

بانک اطلاعاتي اين نرم افزار شامل بيش از پنجاه و سه هزار واژه فارسي است که از اين رو قابليت شناسايي اغلب کلمات وجود دارد، احتمال نمايش هر يک از حروف فارسي در جدول نيز به نسبت تعداد حروف موجود در اين کلمات است، از اين رو به طور مثال امکان نمايش حرف الف چندين برابر حرف ژ است.

در اين بازي امکاناتي همچون تغيير حروف، جابجايي حروف و تغيير کل جدول وجود دارد، شما همچنين مي توانيد کلمات ارائه شده براي هر مرحله را هم تغيير دهيد، البته تمامي امکانات به نسبت امتيازي از امتيازات شما کم مي کنند که از اين رو در شرايط خاص مي بايست از آنها استفاده کنيد. در ضمن کلمات اشتباه و تکراري نيز امتياز منفي دارند.

با اين بازي شما مي توانيد هم هوش خود را بسنجيد، هم حافظه خود را قوي کنيد و هم با کلمات فارسي بيشتري آشنا شويد.

نظرات کاربران - ۱۷،۲۷۸ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
setareh-24
setareh-24
۱۳۹۵/۱۰/۱۱
حرفاش کمه همه باشن خوبه نمیدونم چجوری میره مرحله بعد بگین لطفا
ویدا
ویدا
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
بدنیست
عماد
عماد
۱۳۹۵/۱۰/۰۷
خیلی مسخره اس وقت بخاطر پنجاه امتیاز پنج ستاره دادم واگر نه یه دونه هم زیاده