نقشه گردشگري ايران

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۳٫۰ مگابایت
نسخه 3.1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

توسط اين برنامه شما مي توانيد حدود ده هزار جاذبه طبيعي، تاريخي، مذهبي و تفريحي ايران را در صد دسته بندي مختلف جستجو کرده و نزديکترين شهر يا روستا به آنها را روي نقشه مشاهده نماييد، همچنين با حرکت روي نقشه نيز مي توانيد با انتخاب هر شهر يا روستا جاذبه هاي گردشگري مربوط به آنها را مشاهده کنيد.

اين نقشه به صورت آفلاين است و نيازي به اينترنت ندارد، در ضمن نوع نقشه به صورت عکس بوده و انواع ناهمواريها با رنگهاي مختلف نمايش داده شده است، لذا اطلاعات روي نقشه نيز مي تواند در زمينه گردشگري بسيار مفيد باشد.

بانک اطلاعات اين نرم افزار شامل نامهاي قديم و جديد کليه شهرها و روستاهاي موجود روي نقشه و صورتهاي مختلف نگارش آنها مي باشد، اطلاعات مربوط به بخش، شهرستان و استان هر شهر و روستا نيز بر اساس آخرين تقسيم بندي هاي صورت گرفته مي باشد، هر نوع تغيير در اين زمينه نيز در نسخه هاي بعدي اين نرم افزار اعمال خواهد شد.

** تمامی نظرات و پیشنهادات ارائه شده مانند قدیمی بودن نقشه، ذکر آدرس دقیق جاذبه ها و دیگر موارد در حال بررسی هستند و سعی خواهد شد در نسخ بعدی این نرم افرار این موارد نیز لحاظ گردند.

تغییرات آخرین نسخه

افزوده شدن امکان نمایش مکان اثر در گوگل مپ

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

نقشه گردشگری ايران: نقشه‌ای برای درک جاذبه‌های ایرانی

اگر چه این روزها با توجه به انواع نقشه‌های آنلاین دیگر کسی به نقشه‌های کاغذی قدیمی نگاهی نمی‌اندازد، اما یادمان نرود که بعضی از عناصر آن نقشه‌ها در کم‌تر برنامه‌ای دیده می‌شود و آن‌ هم اطلاعات تکمیلی از جاذبه‌های گردشگری است. "نقشه گردشگری ايران" برنامه‌ای است که سعی کرده اطلاعات مربوط به سطح وسیعی از این مناطق را در قالب یک اپلیکیشن کم‌حجم کنار هم جمع کند.