مرکز تور

مرکز تور

نسخه ۱.۰.۲
۵۰۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۳
مگابایت
حجم

شرکت آسمان پرواز ایرانیان فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است در طول این سالها خدمات حرفه ای و رضایت کامل مسافران مهم ترین هدف ما بوده است.

این اپلیکیشن شما را در خرید سریع، آسان و مطمئن یک بلیط هواپیما یاری می نماید. این نرم افزار برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید طراحی شده و جهت ارائه خدمات، نیازمند دسترسی به اینترنت است.
کاربران این نرم افزار قادر خواهند بود در کوتاهترین زمان ممکن، به جستجوی بلیط هواپیما پرداخته و با مدیریت فیلترهای تعبیه شده در اپلیکیشن، بهترین بلیط هواپیما در نرخ های موجود را خریداری نمایند. نکته قابل توجه در این نرم افزار، کاربری بسیار ساده آن است چراکه تنها کافیست با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان به جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود بپردازید. پس از انجام عملیات جستجو، فهرست نمایش داده شده، لیستی از تمامی بلیط های هواپیما موجود است که قابلیت مرتب سازی بر اساس زمان، قیمت و ظرفیت مسافران را داراست. پس از مقایسه بلیط های موجود و انتخاب بلیط مورد نظر می توانید با افزودن مشخصات خود و همراهانتان وارد درگاه خرید شوید و بلیط مورد نظر خود را دریافت نمایید.logo-enamad logo-samandehi