Video Downloader for Instagram

Video Downloader for Instagram

نسخه ۲.۸
۱۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی دانلود عکس و ویدئو در اینستاگرام

تذکر: در این برنامه امکان ذخیره‌ی عکس و ویدئوی پروفایل‌های Private وجود ندارد.

با نصب برنامه‌ی Insta Downloader به راحتی عکس‌ها و ویدئوهای Public را در شبکه‌ی اجتماعی اینساتگرام دانلود کنید. در ابتدا لازم است به برنامه‌ی اینستاگرام وارد شوید و با کلیک کردن بر روی منوی عکس یا ویدئو (سه نقطه)، گزینه‌ی Copy Share URL را بزنید و در قسمت Download برنامه‌ Paste کنید. و در آخر Check Instagram URL را بزنید. از ویژگی‌های دیگر این برنامه، امکان به اشتراک گذاشتن فایل‌های ذخیره شده در خود برنامه هست.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی Insta Downloader : دانلود بدون دردسر از اینستاگرام

با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی که بدون تردید با معروف ترین آنها آشنا هستید، افراد توانستند از سراسر کره زمین مطالب مورد علاقه خود در موضوعات مختلف را با دیگران به اشتراک بگذارند. در میان این همه موضوع برای به اشتراک گذاری، کاربران به عکس ها و ویدیوها توجه ویژه ای نشان دادند و همین امر باعث پیدایش اینستاگرام شد. امروزه میلیونها نفر عضو این شبکه اجتماعی محبوب هستند و از امکانات آن بهره میبرند هرچند محدودیت هایی مانند دانلود تصاویر و فایل های ویدیویی نیز در آن وجود دارد. در ادامه با اپلیکیشنی به نام “Insta Downloader” آشنا خواهید شد که به شما در رفع این محدودیت یاری میرساند. ما را در معرفی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

دانلود آسان تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام با Insta Downloader

متأسفانه به خاطر محدودیت API اینستاگرام، انجام این کار به طور مستقیم از محیط این اپ ممکن نیست. اما اپلیکیشن های شخص ثالثی وجود دارند که می توانند این کار را برایتان انجام دهند.Insta Downloader یکی از محبوب ترین آنهاست که می تواند با چند اشاره ساده به ذخیره سازی عکس و ویدئوهای بارگذاری شده در این شبکه اجتماعی بپردازد

logo-enamad logo-samandehi