مشاغل ساوه

مشاغل ساوه

نسخه ۱.۰.۴
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

مرکز کامپیوتر و کافی نت نواندیشان ساوه افتخار دارد تا جامع ترین راهنمای شهری و بانک مشاغل شهرستان ساوه را در غالب نرم افزار اندروید و سایت اینترنتی فعال ارائه نماید.
نرم افزار پیش رو طراحی شده بر روی پلتفرم اندروید جامع ترین راهنمای شهر و بانک مشاغل شهرستان ساوه را در خود دارد. این نرم افزار بصورتی طراحی شده است تا کاربران بتوانند از طریق جستجو در برنامه، شغل مورد نظر خود را بر اساس نام شغل، نوع فعالیت و خیابان فعالیت بیابند و بطور مستقیم با محل مورد نظر خود تماس برقرار نمایند. صاحبان مشاغل می توانند با عضویت در این نرم افزار براحتی در تعامل مستقیم با مردم و همکاران خود در سایر قسمتهای شهر قرار گیرند و هرچه بیشتر خود و نوع فعالیت خود را به کاربران نرم افزار و سایت معرفی نمایند.

خصوصیات ویژه نرم افزار
در این نرم افزار، مشاغل مختلف بر اساس صنف مربوطه و خیابان فعالیت آنها طبقه بندی می گردند و کاربران می توانند به راحتی در طبقه مد نظر خود وارد شده و شغل مورد نیاز خود را جستجو کنند. علاوه بر لیست مشاغل موجود، در صفحه مربوط به هر صنف شغلی قسمتی تعبیه گردیده که تعداد مشخصی از بهترین و معتبر ترین مشاغل آن صنف قرار می گیرند. در این قسمت صاحبان مشاغل می توانند اطلاعات کاملتری از فعالیت خود را  قرار دهند.
در صفحه ابتدایی برنامه نیز مکانی مشابه وجود دارد با این تفاوت که در این قسمت برترین مشاغل هر استان بدون در نظر گرفتن صنف فعالیت آن شغل قرار می گیرند.
در نرم افزار موتور جستجوی بسیار پر قدرتی تعبیه گردیده که براحتی مشاغل را بر اساس نام شغل، نوع فعالیت و خیابان فعالیت جستجو می نماید.

علاوه بر تمام امکانات بالا با استفاده از قسمت عضویت رایگان کلیه کاربران میتوانند عضو نرم افزار شده و به نسب به مشاغل نظر دهند و همینطور امتیاز دهی نمایند .

همچنین قابلیت مشخص شدن محدوده جغرافیایی روی نقشه گوگل را دارد و با استفاده از gps گوشی نزدیکترین مسیر را معرفی می نماید

 

logo-enamad logo-samandehi