تجارت الکترونیک پرداخت

تجارت الکترونیک پرداخت

نسخه ۱.۵
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

پرداخت سرویس خرید و فروش پستی را با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران که بزرگترین ناوگان حمل و جابه جایی کالای کشور را در اختیار دارد به فروشگاه های الکترونیکی ارائه می کند.
شما با همکاری پرداخت و با در اختیار داشتن پنل مدیریت کسب و کار اینترنتی پرداخت تمام آن چیزی که برای راه اندازی یک فروشگاه مجازی نیاز دارید مانند شناسایی و اعتبارسنجی مشتریان، بسته بندی کالا، ارسال کالا، صدور فاکتور، انبارداری، دریافت هزینه کالا از خریدار، حسابداری آنلاین، مدیریت بازاریابان، فروش پیامکی کالا، پشتیبانی 24 ساعته و بسیاری امکانات دیگر را یکجا در خواهید داشت.
پرداخت کالای شما را تحویل گرفته، استاندارد و ایمن بسته بندی کرده، به آدرس خریدار ارسال می کند، وجه آن را دریافت می کند و تا زمان رسیدن کالای فروخته شده به خریدار لحظه به لحظه وضعیت آن را پیگیری می کند.
شما در هر لحظه و در هرمکان تنها با اتصال به اینترنت و ورود به وبسایت پرداخت و یا اجرای اپلیکیشن پرداخت روی موبایل یا تبلتتان می توانید فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کرده و از موجودی انبار و وضعیت لحظه ای هرکدام از سفارشاتتان با خبر شوید.
مشتری شما با استفاده از سامانه هوشمند پیامکی پرداخت لحظه به لحظه از وضعیت سفارش خود با خبر است.
با پرداخت به حسابدار یا سیستم مدیریت حسابداری عملکرد نیاز ندارید چرا که کلیه ورودی و خروجی های مالی شما در سامانه حسابداری آنلاین پرداخت قابل مشاهده است.
با سامانه فروش پیامکی کالا (سافپک) فروش پیامکی خود را در پنل .مدیریت کسب و کار اینترنتی خود گسترش دهید.

logo-enamad logo-samandehi