چارترز

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۳۸۹٫۵ کیلوبایت
نسخه 2.2.3

توضیح

«چارترز» اپلیکیشنی است که بجای شما جستجو می کند، ارزانترین بلیت را می یابد و وب سایت فروش آن را به شما نشان می دهد.

فرودگاه های کشور هر روز شاهد پروازهای داخلی و خارجی زیادی هستند که بخش قابل توجهی از آنها را، پروازهای چارتر تشکیل می دهند. بیش از یکصد آژانس مسافرتی با همکاری یکدیگر بانی پروازهای چارتر می شوند و هر آژانس بلیت های خود را در وب سایت اختصاصی خود بفروش می رساند. در بسیاری موارد عدم توازن میزان عرضه و تقاضا باعث کاهش قیمت بلیت پروازهای چارتری در مسیر و تاریخ خاصی می گردد. جستجوی وب سایت این آژانس ها بدنبال مناسب ترین و ارزان ترین بلیت کاری دشوار و وقت گیر است. اپلیکیشن «چارترز» در اینجا به کمک شما می آید و همه بلیت های موجود را در کسری از ثانیه به ترتیب قیمت برای شما لیست می کند!

برنامه «چارترز» برای صرفه جویی در وقت و سهولت در جستجو طراحی شده و در حال حاضر مقرون به صرفه ترین موتور جستجوی بلیت است که بر مبنای منفعت مسافران ساخته شده است. این اپلیکیشن پس از جستجوی بلیت شما را «مستقیما» به سایت آژانس های فروش چارتر متصل و نرخ را «کاملا بی واسطه» به مسافران اعلام می کند.

آنچه پیش روی شماست ششمین نسخه ی این برنامه است که این بار با ظاهری کاملا مدرن و بهینه همراه شده است. حجم برنامه چندین برابر کمتر شده و سرعت اجرای بسیار بالاتر رفته است و در هربار جستجو دست کم 10000 پرواز را لیست می کند.  «چارترز» به روشی کاملا استاندارد تدوین شده است و روی قدیمی ترین گوشی های آندروید (حتی گوشی هایی که نوشته های فارسی درست نمایش نمی دهند) نیز قابل اجرا و محتوای فارسی آن مرتب خواناست.

استفاده از این برنامه قطعا به اینترنت نیاز دارد. به علت تغییر دائمی اطلاعات پروازها، هیچ داده آفلاینی از سوی برنامه قابل ارائه نیست.

«چارترز» هر پنج دقیقه یکبار وضعیت موجودی بلیت ها را جستجو می کند. طبیعتا چون موجودی بلیت ها لحظه به لحظه تغییر می کند، در برخی موارد ممکن است اطلاعات این برنامه با اطلاعات آژانس ها متفاوت باشد.

مسئولیت و منفعت مالی تمام پروازها و تمام بلیت ها متعلق به آژانس صادر کننده بلیت است و تولیدکننده این برنامه هیچ ارتباطی با آژانس های ارائه دهنده بلیت و و هیچ سهمی در فروش بلیت ها ندارد.

توضیحات بیشتر را در وب سایت چارترز بخوانید.

تغییرات آخرین نسخه

تغییر رابط کاربری
افزایش سرعت جستجو
کاهش حجم فایل
رفع ایرادهای جزیی

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

رزرو پروازهای چارتر با چارترز

برنامه‌ی چارترز با بیش از ده هزار دانلود یکی از برگزیده‌های کافه بازار است. محبوبیت این برنامه به دلیل کاربردی بودن و ایده‌ی خوب آن است، زیرا چارترز از نقطه نظر طراحی چندان باکیفیت و استاندارد عمل نکرده است!

معرفی بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر

تابستان همیشه بهترین زمان برای سفرهای خانوادگی بوده است. گشت و گذار در شهر های مختلف و ماجراجویی های تابستانه باعث تازه شدن روح و بالا رفتن روحیه می شود. قبل از ظهور تلفن های هوشمند، همیشه تهیه دفترچه های راهنمای مسافرین و نقشه شهرها و جاده ها از موارد ضروری هر سفری بود. اما امروزه با فراگیر شدن تجهیزات هوشمند دیگر نیازی به وسایل سنتی نیست. بلکه با اپلیکیشن های مفید می توان تمام نیازها را برطرف کرد. به همین دلیل ده عدد از بهترین اپلیکیشن های مخصوص سفر را به صورت یک جا برای شما جمع آوری کرده ایم.

نقد و بررسی چارترز

راههای مختلفی برای سفر کردن به شهرها و کشورهای دیگر وجود دارد و یکی از سریعترین آنها، راه هوایی میباشد. مسافرت با هواپیما، دارای مزایای دیگری هم هست که از آن جمله میتوانیم به آسودگی و راحتی آن اشاره کنیم. به هرحال، شرکت های هواپیمایی به منظور جلب رضایت مشتریان و رفاه هر چه بیشتر مسافرین، سعی میکنند تا خدمات با کیفیتی ارائه دهند و به همین دلیل خیلی از افراد، این راه را برای سفر برمی گزینند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به سفرهای هوایی مبادرت می ورزند، برنامه “چارترز” برایتان مفید خواهد بود. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.