فالویر بگیر اینستاگرام

فالویر بگیر اینستاگرام

نسخه ۱.۱.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۸
مگابایت
حجم

افزایش فالور ، لایک ، کامنت ، اینستاگرام ،با کاربران واقعی و ایرانی 

توجه کاربران عزیز تمامی فالورهایی را که از این برنامه بدست اورده اید کاملا واقعی میباشد ! بعد گرفتن فالور متوجه خواهید شد .کاربران محترم به این نقطه توجه کنند

به خاطره واقعی بودن فالورهای این برنامه. و  محدودیتهای اخیر خود اینستاگرام سفارشات شما با کندی انجام خواهد شد. سفارشات کوچیک چندین روز و سفارشات بزرگ ماهها وقت خواهد کشید تا انجام شود.

فالوور بگیر و. لایک بگیر اینستاگرام ، برنامه ای ایرانیست که این امکان رو به شما میدهد تا تعداد فالوور و لایک های اکانت مورد نظر خود را با کاربران واقعی و ایرانی افزایش بدهید. همچنین قابلیت افزایش  کامنت و حتی بازدید از ویدیوهای اکانتتون وجود داره، پس اگه دنبال محبوبیت و دیده شدن هستید این برنامه مورد نیاز شماست.  

امکانات پیشرفته ، اینستا . فالوئر، لایک، کامنت 

-امکان سفارش دادن  فالور برای اکانت دیگران 

-انجام کلیه سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن 

- فالوئر، لایک، کامنت خودکار 

نحوه كار 

در برنامه، اکانت ها و پست های کاربران به شما نمایش داده می‌شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو كردن یا لایک کردن از آنها سکه بدست مياورید و با استفاده از همون سكه‌ها شما هم می‌تونيد اکانتتون رو به معرض نمایش بگذارید و درخواست. افزایش ممبر ،یا لایک و یا سفارش کامنت بديد. 

 افزایش فالوور Instagram و افزایش لایک به سادگی امکان پذیر خواهد بود. 


سه قابلیت در این برنامه وجود دارد و بهترین تجربه رو براتون به همراه داره،اینستاگرام افزایش فالور لایک کامنت . 


توجه:  لاگین شدن شما در برنامه کاملا از طریق API خود اینستاگرام انجام میشود و برنامه به اطلاعات شما دسترسی ندارد و هرگز نخواهد داشت. 

logo-enamad logo-samandehi