جیت کاندو (سبک بروسلی)

جیت کاندو (سبک بروسلی)

نسخه ۳.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۶
مگابایت
حجم

پس از سفر بروس لی از هنگ کنگ و عدم دسترسی به استاد ییپ من ، او به فکر ایجاد روشی رزمی افتاد. ایده جیت کان دو در سال ۱۹۶۵ در ذهن بروس لی متولد شد. مبارزه با وان جک مان تأثیر بسزایی بر فلسفه مبارزه بروس لی گذاشت. با آن که بروس حریفش را به طرز فجیعی شکست داد، اما معتقد بود که آن مبارزه بیش تر از حد معمول طول کشیده و او نتوانسته است آن طور که انتظار دارد از تکنیک‌های وینگ چون استفاده کند، به علاوه او دیگر نمی‌توانست به یادگیری و تکمیل هنر رزمی وینگ چون بپردازد چون فرسنگ‌ها از استادش دور بود.


او به سیستمی احتیاج داشت تا به شکوفایی هرچه بیشتر داشته‌هایش بپردازد. به همین خاطر با تأکید بر «کاربردی بودن، انعطاف‌پذیری، سرعت و کارآمدی» به توسعهٔ سیستم جدیدی پرداخت. او شروع به استفاده از روش‌های آموزشی متفاوتی کرد: بدنسازی برای افزایش قدرت، دویدن برای افزایش استقامت، تمرینات کششی برای انعطاف‌پذیری و بسیاری از روش‌های دیگر که او دائماً در حال منطبق کردن با سیستمش بود.


لی بر آنچه که «روش بی روشی» می‌نامید بسیار تأکید داشت. ایده‌ای که بیان گر رهایی از روش‌های فرمالیته -همان سبک‌های سنتی- بود. بروس لی احساس می‌کرد سیستمی که او «جان فان ووشو» (آموخته‌های بروس لی از هنرهای رزمی) نامیده‌است، محدود کننده‌است و به همین خاطر آن را به آنچه که با نام جیت کان دو توصیفش کرد، تغییر شکل داد. نامی که بعدها از مطرح کردن آن اظهار پشیمانی کرد چون از نام جیت کان دو نیز ویژگی‌های خاصی برداشت می‌شد که هر سبکی به نوبه خود ادعا می‌کند، درحالی که ایدهٔ هنر رزمی او خروج از هر گونه عوامل محدود کننده بود.


در این برنامه فنون دست بروسلی که شامل تراپینگ هاست آموزش داده میشود. آموزش ها به صورت فیلم میباشد. 


فنون دست جیت کاندو از قویترین فنون دست میباشد که با لمس دست حریف تکنیک اجرا میشود و سیستم دفاع و حمله همزمان انجام میگیرد.نظرات کاربران

ehssan
۱۳۹۷/۰۹/۱۹
خوبه
حسین
۱۳۹۷/۰۶/۱۳
این برنامه عالیه فقط اگه پولی نبود بهتربود
۱۳۹۷/۰۵/۲۰
من خودم 6 سال بوکس کار کردم 1 سال تکواندو رو هم تجربه کردم ولی هیچکدوم به اندازه جیت کان دو در زندگی روزمره کاربردی نیستند ممنون از بازار
محمد مهدی
۱۳۹۷/۰۳/۰۷
چرا آخه قفل چرا شما برنامه میزارید چرا پس قفل میکنید
rana sadat
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
سلام خدمت شما ببخشید چرا فیلم ها باز نمی شود حتی یک فیلم هم باز نمی شود انتر نت را هم روش کردم ولی باز هم همون طور است. لطفا رسیده گس کنید.
علی
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
من الان پول پرداخت کردم ولی ویدیو برام باز نمیشه لطفا رسیدگی کنید
سید محمد حسین
۱۳۹۹/۰۱/۳۰
خوبه ولی اگر می شد فقط یکبار فیلم ها را دانلود کنیم بهتر بود و اگر با اعتبار سیمکارت می شد پرداخت کنیم بهتر بود با تشکر از برنامه خوبتان.
محمد هادی شریفی
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
آقا پاسخ گو باشید ایمیل نداریم چه کار کنیم؟
صابر
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
فیلم هایش نمی آید
ام کلثوم
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خوب بود ولی بیشترش قفل و پولین اخه چرا ؟؟
ابولفضل مهرزاد
۱۳۹۷/۰۵/۲۷
من خودم کنگفوکار هستم این برنامه به من خیلی کمک می کنه
متوسط بده و خوب
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
بدترین بازی دنیا اصلا نمیاره
ابوالفضل
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
عالی بود