مجموعه بهترینهای داستان کوتاه فارسی

مجموعه بهترینهای داستان کوتاه فارسی

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

قصه وداستان وافسانه همیشه در میان آدمیان وجود داشته وشاید در روزگاران کهن تنها وسیله سرگرمی بوده است. قصه ها در زمان های قدیم، سینه به سینه از گذشتگان به آیندگان رسیده وقصه گویی ونقل وقایع، وسیله ارتباط گذشته و آینده بوده است. در دربارشاهان، ندیمان نصایح خودرا در پوشش افسانه وحکایت بازگو می کردند و همچنین در کوی وبرزن ها نقالان وقایع گذشته را به صورت افسانه برای مردم حکایت می کرده اند. اما امروزه داستان نویسی به سبکی مدرن انجام می شود.


اکنون زمان آن رسیده تا با بزرگترین داستان های کوتاه فارسی و نویسندگان آن ها آشنا شویم.


در این برنامه مجموعه ای از بزرگ ترین و بهترین داستان کوتاه های فارسی را گردآوری کرده ایم تا تمام پارسی زبانان عزیز از آن بهره ببرند.


در این مجموعه داستان هایی از بزرگان ادبیات فارسی همچون محمدعلی جمالزاده، صادق هدایت، غلامحسین ساعدی، صادق چوبک، هوشنگ گلشیری، احمد محمود و دیگر بزرگان داستان نویسی قرار داده شده است.


علاوه بر داستان ها مقدمه ای بر داستان کوتاه و زندگینامه ای از این نویسندگان نیز در مجموعه قرار داده شده تا علاوه بر مطالعه ی داستان ها، خوانندگان با زندگی نویسندگان آنها نیز آشنا شوند.


بعد از مطالعه ی این مجموعه به ادبیات غنی ایران بیش از پیش افتخار خواهید کرد.


دوستان عزیزی که داستان یا نویسنده خاصی مد نظرشون هست که می خوان توی این مجموعه قرار بگیره از طریق پست الکترونیکی زیر نام داستان یا نویسنده رو برای ما بفرستن تا در صورت امکان توی آپدیت های بعدی قرار بدیم. فقط دقت کنین که توی قسمت Subject نام برنامه (داستان کوتاه فارسی) رو بنویسین.


پست الکترونیکی انتقادات و پیشنهادات سده سافت:


sup.sadehsoft@gmail.com


 


با 5 ستاره کردن این برنامه ما را در ساخت چنین برنامه هایی تشویق کنید.

logo-enamad logo-samandehi