مدیریت دانلود ها

مدیریت دانلود ها

نسخه ۱.۱.۴
+۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

دانلود منيجر ها نرم افزار هايي هستند كه باعث مي شوند شما ماكزيمم سرعت دانلود را داشته باشيد. معمولا بهترين دانلود منيجر ها از نهايت سرعت سرور با توجه به سرعت اينترنت شما استفاده مي كنند.


معمولا سرعت هايي كه ما براي اينترنت استفاده مي كنيم آنقدر پايين هست كه كند ترين سرور ها هم از آن سريع ترند ! البته گاهي اوقات سرور ها آن قدر شلوغ مي شوند كه از مرز سرعت هاي اينترنت ما هم مي گذرند.


پس بهترين دانلود منيجر بايد بتواند بيشترين سرعت دانلود را به شما بدهد به همراه امكانات ديگر كه با نام خود آورده Manager  !


يكي دیگر از عواملي كه محبوبيت اين نرم افزار ها را بالا مي برد اين است كه امكانات مديريت دانلود هايتان را به شما مي دهد كه بسته به نرم افزاري كه استفاده مي كنيد از آن ها بهره مي بريد. مثلا اكثر دانلود منيجر ها  امكاناتي مثل تنظيم كردن ترتيب دانلود ها , زمان  آن ها , سرعت مختص به هر كدام و يا اينكه با توجه به نوع هر فايل آن را در جاي  مشخصي ذخيره كند و البته 10 ها قابليت ديگر.


و اما شما اگر اهل دانلود كردن باشيد و بخواهيد آن ها را به خوبي مديريت كنيد و البته سرعت آن ها را افزايش دهيد به دنبال يك دانلود منيجر خواهيد رفت.


◄ این نرم افزار یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته بر فایل های دانلودی برای سیستم عامل اندروید می باشد و اگر هنوز در تصميم گيري براي انتخاب يك دانلود منيجر خوب مشكل داريد به شما پیشنهاد می کنم دانلود این برنامه را از دست ندهید. ►

نظرات کاربران

سالار
۱۳۹۸/۰۱/۳۱
می خواهم تمام فیلمهایم به خوبی دانلودشود
رویا
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
بدنبود خوبود عالی بود