بکاپ تماس ها

بکاپ تماس ها

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

برای اولین بار در جهان (احتمالا) ** خواهشمندم توضیحات را تا انتها بخوانید**
برنامه ای برای گرفتن بکاپ از لیست تماسهای تلفن
اصطلاحی در دنیای دیجیتال وجود دارد که اگر از اطلاعاتی بیشتر از دو نسخه وجود ندارد پس آن اطلاعات اصلا وجود ندارد یکی از حساس ترین اطلاعات روی گوشی به نظر سبزینه لیست تماسهای شماست شما میتوانید عکسها و فیلمها را به راحتی به کامپیوتر یا هر حافظه جانبی دیگری انتقال دهید میتوانید از مخاطبینتان پشتیبان تهیه کنید . میتوانید پیامهای مهم را جایی یادداشت کنید . در مورد لیست تماسها چطور؟ هر چقدر هم به اندروید وارد باشید و یک گوشی باز حرفه باز هم میدانید که دستگاه های اندرویدی فارغ از این که از چه رابط کاربری اختصاصی استفاده میکنند هیچ کدام چنین امکانی را ندارند خب یعنی شما هرگز به این اطلاعات نیاز ندارید؟
متاسفانه چرا ! خیلی مواقع به این اطلاعات نیاز پیدا میکنید ، پس از همین امروز شروع کنید هر چند وقت یکبار با این برنامه حقیقتا کاربری از لیست تماسهایتان پشتیبان تهیه کنید و همواره آنها را حفظ کنید حتما برایتان جالب خواهد بود که با داشتن این لیستها در کامپیوترتان ، بیست سال دیگر تاریخ امروز را جستجو کنید و ببینید با چه کسانی تماس داشته اید و..
امیدواریم برنامه برای شما مفید واقع شود.

شامل نام مخاطب تماس ، شماره فرد ، تاریخ و ساعت دقیق تماس ، مدت زمان تماس به ثانیه ، شماره دکل مخابراتی که در زمان تماس به آن وصل بوده اید.
فایلها در پوشه ی برنامه به نام sabzinetamas ذخیره میشوند.
کاربری بسیار آسان با توضیحات کامل ، رابط کاربری الهام گرفته شده از ویندوز 8
** توجه** فایل بکاپ تنها به منظور حفظ و نگهداری اطلاعات کاربرد دارد و قابلیت بازگرداندن مجدد اطلاعات به دستگاه وجود ندارد. ** توجه**

لطفا تجربیات خود را از استفاده ی این برنامه در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران بازار به اشتراک بگذارید
 

logo-enamad logo-samandehi