کد رنگ یاب

کد رنگ یاب

Version 1.0
10
Active installs
Tools
Category
70
KB
Size

بارها اتفاق افتاده که بروی لباس، کاغذ یا حتی بافتی چاپ شده رنگ مناسبی رو مشاهده کردیم و نیاز به تولید اون در کامپیوتر و یا نرم افزارهای گرافیک داشتیم. البته بصورت چشمی یا حدس موضوعی هست که نمیخوایم در موردش صحبت کنیم! چون در این صورت هم دقت لازم رو نخواهیم داشت و هم احتمال بروز خطا در زمان چاپ آثار رو ایجاد میکنیم. پس مجبوریم از روشهای معقولی مثل استفاده از دستگاه  پنتون یا تکنیکهای دیگه استفاده کنیم.
دستگاه پنتون قیمتش بیش از هشتصد هزار تومان است بدین منظور ما برنامه ای ایجاد کردیم که گوشی تلفن همراه شما را به دستگاه پنتون تبدیل می کند و با استفاده از دوربین موبایل کد رنگ ایجاد شده را به شما نمایش می دهد
با کمک این برنامه ( کد رنگ یاب ) کد های رنگ به راحتی تشخیص داده میشود.با استفاده از این برنامه میتوانید بر روی کلیه سطوح مانند مقوا پارچه پلاستیک و قطعات فلزی قرار گیرد و سپس با کپچر کردن آن رنگ را به کد های رنگی استاندارد تبدیل نمایید.جالب توجه اینجاست که کدهای ارایه شده کد های سیستم Hex , RGB هستند و میتوانید رنگ سازمانی برند خود را در کلیه تبلیغات یکسان کنید . این کد رنگ قابل ارایه به طراحان گرافیک , طراحان وب و چاپخانه , حتی تولید کنندگان قطعات پلاستیکی است .کار با برنامه بسیار آسان هست. نصب این برنامه به تولیدکنندگان ، طراحان گرافیک، برنامه نویسان ،طراحان صنعتی ، لیتوگرافی ها ، چاپخانه ها و مراکز تحقیقاتی پیشنهاد میگردد.

logo-enamad logo-samandehi