سبکتو - مطالعه به روش میکروکتاب

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۵٫۹ مگابایت
نسخه 4.6.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

سبکتو Sabketo.com روشی برای تغییر سبک زندگی است. در سبکتو می‌توانید با میکروکتاب ها، مطالب و پادکست های روزانه سبک زندگی موفق را یاد بگیرید

میکروکتاب ها نسخه‌ای از کتاب‌ها هستند که به دور از اضافه نویسی‌، چکیده کلیدی آنها را در اختیار شما می‌گذارند.

خلاصه و مفید هستند


میکروکتاب ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده اند. شما با خواندن آنها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می گذارد.


به دور از اضافه نویسی


متاسفانه باید بپذیریم که ناشرین برای افزایش حجم کتاب و افزایش قیمت و برنامه‌های بازاریابی دست به اضافه نویسی می‌زنند. در میکروکتاب ها خبری از متن‌های اضافه نیست. ما آنها را حذف کرده ایم و چکیده ای مفید از کتاب را در اختیارتان می گذاریم.


زمان بیشتر یعنی مطالعه بیشتر


میکروکتاب ها به خاطر خلاصه بودن زمان بسیار کمتری از شما می‌گیرند. بنابراین اگر اهل مطالعه هستید خیلی بیشتر می‌توانید کتاب بخوانید. به طور معمول مدت زمانی که برای مطالعه یک کتاب می گذارید را می توانید ۵ میکروکتاب بخوانید.


مناسب سبک زندگی امروزی


امروزه افراد حوصله و زمان کافی برای مطالعه متن های طولانی را ندارد. بنابراین علاقه و محدودیت ها ما را به سمت متن های کوتاه برای مطالعه کشانده است. میکروکتاب ها برای همین به وجود آمده اند مختصر و مفید!


همه‌جا همراه شماست


میکرو کتاب‌ها محدود به نسخههای نوشتاری  نمی‌شوند! همه آنها یک نسخه صوتی هم دارند که به راحتی می‌توانید در مترو یا اتوبوس یا در مسیر بازگشت به خانه  در اتومبیل خود گوش دهید. با این کار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نداده و هر روز به دانشتان اضافه می کنید.

مقالات و پادکست‌های روزانه (میکرومقاله)

در سبکتو  همچنین می‌توانید مطالب آموزشی روزانه به همراه پادکست های صوت آنها را در موضوعات زیر دنبال کنید:

-روش های موفقیت

-زندگی نامه افراد موفق

-بهبود روابط اجتماعی

-راه اندازی کسب و کار

-سبک زندگی موفق

ما در سبکتو سعی می کنیم بهترین مقاله‌های دنیای پرماجرای کامیابی را گرآوری کنیم گروه ما به خلاقیت خیلی اهمیت می‌ده پس کلی مطالب جورواجور از سراسر دنیا که مربوط به موفقیت خواهد شد در سبکتو خواهید دید.

سبکتو یک حرکت هست یک حرکت نوین فارغ از تمام کلیشه هایی که تا حالا دیدیم اینجا ایستگاه اولی برای انسان های موفق هست پس اگر شما هم می خواهید از نسل نوین باشید از این پس هر روز با انواع مطالب که سبک زندگی موفق رو معرفی می کنه همراه ما باشد،

سبکتو همون نهال سبز کوچکی هست که می خواهد ساختار های کهنه و قدیمی زندگی مون را تغییر بدهد

تغییرات آخرین نسخه

حالا از سریع‌تر از گذشته می‌توانید در میکروکتاب‌ها، پادکست‌ها و میکرومقاله‌ها بگردید همچنین میکرومقاله‌ها و پادکست‌ها دارای دسته‌بندی شده‌اند تا بتوانید براساس نیازتون از اون‌ها استفاده کنید.

یک سری مشکلات گزارش شده مخصوصا زمان ورود و ثبت‌نام هم رفع شده.

دسترسی‌ها

 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • چک کردن مجوز
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • دانلود بدون اطلاع رسانی
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن کارت حافظه
 • کنترل لرزش
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • پرداخت از طریق بازار
 • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

سبکتو انتخاب کن! - سبکتو زیر ذره بین

در میان اپلیکیشن های محتوایی معمولا آن دسته از برنامه هایی که محتوای تاثیرگذاری دارند و با سبک خاص و ایده ای جدید روی کار می آیند کاربران بیشتری دارند. یکی از این اپلیکیشن ها سبکتو است. راهکارهایی مفید برای زندگی بهتر و نکاتی برای رسیدن به رویاها را در سبکتو خواهید یافت. سبکتو با ارائه محتوای تاثیرگذار و بهره مندی از تکنولوژی مینی کتاب پا به میدان تکنولوژی گذاشته است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.

«سبکتو» راهی به سوی موفقیت!

همیشه به یاد داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت، باید خود را در معرض آن قرار دهید. منظورمان این است که دورو برتان را از انرژی‌های مثبت وتجربیات موفق دیگران پر کنید تا خود نیز جزئی از آن‌ها شوید.