سبکتو - موفقیت با میکروکتاب

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۶٫۰ مگابایت
نسخه 3.6
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

سبکتو Sabketo.com روشی برای تغییر سبک زندگی است. در سبکتو می‌توانید با میکروکتاب ها، مطالب و پادکست های روزانه سبک زندگی موفق را یاد بگیرید


میکروکتاب ها نسخه‌ای از کتاب‌ها هستند که به دور از اضافه نویسی‌، چکیده کلیدی آنها را در اختیار شما می‌گذارند.


خلاصه و مفید هستندمیکروکتاب ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده اند. شما با خواندن آنها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می گذارد.به دور از اضافه نویسیمتاسفانه باید بپذیریم که ناشرین برای افزایش حجم کتاب و افزایش قیمت و برنامه‌های بازاریابی دست به اضافه نویسی می‌زنند. در میکروکتاب ها خبری از متن‌های اضافه نیست. ما آنها را حذف کرده ایم و چکیده ای مفید از کتاب را در اختیارتان می گذاریم.زمان بیشتر یعنی مطالعه بیشترمیکروکتاب ها به خاطر خلاصه بودن زمان بسیار کمتری از شما می‌گیرند. بنابراین اگر اهل مطالعه هستید خیلی بیشتر می‌توانید کتاب بخوانید. به طور معمول مدت زمانی که برای مطالعه یک کتاب می گذارید را می توانید ۵ میکروکتاب بخوانید.مناسب سبک زندگی امروزیامروزه افراد حوصله و زمان کافی برای مطالعه متن های طولانی را ندارد. بنابراین علاقه و محدودیت ها ما را به سمت متن های کوتاه برای مطالعه کشانده است. میکروکتاب ها برای همین به وجود آمده اند مختصر و مفید!عالی برای وسیله های پرتابلمیکرو کتاب ها در نسخه‌های مختلف منتشر می‌شوند. PDF  شش اینچی برای مطالعه راحت در موبایل و تبلت بدون مشکل در جابه‌جایی صفحه یا زوم کردن برای راحت خواندن. EPUB مناسب برای کتابخوان ها و نرم‌افزار های مطالعه تبلت و موبایل و نسخه AWZ3 برای کتابخوان کیندل.همه‌جا همراه شماستمیکرو کتاب‌ها محدود به نسخه های ذکرشده  نمی‌شوند! همه آنها یک نسخه صوتی هم دارند که به راحتی می‌توانید در مترو یا اتوبوس یا در مسیر بازگشت به خانه  در اتومبیل خود گوش دهید. با این کار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نداده و هر روز به دانشتان اضافه می کنید.کتاب کم حجم! هزینه کمتر!با توجه به اینکه حجم این نوع کتاب‌ها ها حدود یک پنجم کتاب های عادی است قیمت آنها هم بسیار پایین تر است. پس شما با هزینه کمتر دانش بیشتری کسب می‌کنید. در حال حاضر نسخه های نوشتاری میکروکتاب ها رایگان و نسخه صوتی آنها ۱۰۰۰ تومان است.


مقالات و پادکست‌های روزانه


در سبکتو  همچنین می‌توانید مطالب آموزشی روزانه به همراه پادکست های صوت آنها را در موضوعات زیر دنبال کنید:


-روش های موفقیت


-زندگی نامه افراد موفق


-بهبود روابط اجتماعی


-راه اندازی کسب و کار


-سبک زندگی موفق


ما در سبکتو سعی می کنیم بهترین مقاله‌های دنیای پرماجرای کامیابی را گرآوری کنیم گروه ما به خلاقیت خیلی اهمیت می‌ده پس کلی مطالب جورواجور از سراسر دنیا که مربوط به موفقیت خواهد شد در سبکتو خواهید دید.


سبکتو یک حرکت هست یک حرکت نوین فارغ از تمام کلیشه هایی که تا حالا دیدیم اینجا ایستگاه اولی برای انسان های موفق هست پس اگر شما هم می خواهید از نسل نوین باشید از این پس هر روز با انواع مطالب که سبک زندگی موفق رو معرفی می کنه همراه ما باشد،


سبکتو همون نهال سبز کوچکی هست که می خواهد ساختار های کهنه و قدیمی زندگی مون را تغییر بدهد

تغییرات آخرین نسخه

-اضافه شدن بخش بریده میکروکتاب‌ها

-اضافه شدن پادکست‌های دی و بهمن ماه

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر تنظیمات صوتی
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

سبکتو انتخاب کن! - سبکتو زیر ذره بین

در میان اپلیکیشن های محتوایی معمولا آن دسته از برنامه هایی که محتوای تاثیرگذاری دارند و با سبک خاص و ایده ای جدید روی کار می آیند کاربران بیشتری دارند. یکی از این اپلیکیشن ها سبکتو است. راهکارهایی مفید برای زندگی بهتر و نکاتی برای رسیدن به رویاها را در سبکتو خواهید یافت. سبکتو با ارائه محتوای تاثیرگذار و بهره مندی از تکنولوژی مینی کتاب پا به میدان تکنولوژی گذاشته است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.

«سبکتو» راهی به سوی موفقیت!

همیشه به یاد داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت، باید خود را در معرض آن قرار دهید. منظورمان این است که دورو برتان را از انرژی‌های مثبت وتجربیات موفق دیگران پر کنید تا خود نیز جزئی از آن‌ها شوید.