آزمون نظام مهندسی برق

آزمون نظام مهندسی برق

نسخه v۵.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸۱
مگابایت
حجم

💎 سوالات دوره های پیشین آزمون
💎 نکات کلیدی و بسته های آموزشی
💎 آموزش فنی تاسیسات برقی ساختمان
💎 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان
💎 متن کامل مباحث مقررات ملی ساختمان
💎 چکیده و نکات کلیدی مقررات ملی ساختمان
💎 راهنمای کامل برای مطالعه و شرکت در آزمون


👈  آزمون نظام مهندسی ساختمان رقابتی مبتنی بر سرعت عمل در جلسه آزمون است و کسی برنده این رقابت بسیار تنگاتنگ است که بتواند از هر راهی برای سرعت بخشیدن به فرآیند پیدا کردن پاسخ صحیح در جلسه آزمون استفاده کند.
👈  اغلب داوطلبان آزمون، به دلیل شاغل بودن، زمان و فرصت بسیار کمی برای مطالعه دارند و از سوی دیگر، دوری چند ساله آنها از محیط دانشگاهی، تا حدودی از آمادگی و شرایط مطلوب آنان کاسته است. با این وجود توجه داشته باشید که بدون مطالعه لازم، شانس قبولی در آزمون بسیار پایین بوده، و صرفنظر کردن از تهیه بعضی از کتب و منابع، به دلیل کمبود وقت یا حوصله برای مطالعه، به این معنی است که با کنار گذاشتن هرکتاب، حداقل دو تا سه سوال را ازدست خواهید داد. پس بهتر آن است که تمام مباحث و منابع آزمون را به طور کامل تهیه کنید.
👈 در این برنامه آموزشی، آخرین ویرایش از تمامی منابع آزمون تاسیسات برقی ساختمان، مباحث مقررات ملی ساختمان، نشریات مورد نیاز، مشخصات فنی و عمومی اجرایی و نمونه سوالات سالهای گذشته به همراه بسته های آموزشی نظیر نکات کلیدی، چکیده منابع آزمون و ... برای گوشی همراه ارائه شده است تا در هر مکان و هر زمانی، امکان مطالعه و کسب آمادگی برای آزمون نظام مهندسی را داشته باشید.


به امید روزی که در ایران ما
ساختمان را مهندسی بسازیم.

logo-enamad logo-samandehi