روزشمار راز

روزشمار راز

نسخه ۴.۳
+۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

اولین بار که فیلم راز (The Secret) منتشر شد و در شبکه دو سیما پخش شد همه از پیام موجود در فیلم در جای خود میخکوب شدند. فیلم راز از قانونی معنوی و غیر مادی اما جاری در عالم به نام قانون جذب سخن می گفت. براساس قانون جذب هر انسانی همان چیزی را به سمت خود جذب می کند که بیشتر به آن توجه می کند. هرکسی همان چیزی در اطرافش ظاهر می شود که خودش طلبیده و احضار کرده است. فیلم راز پرده از یکی از بزرگترین اسرار موفقیت موفق های بزرگ عالم برداشت.

اگر می خواهی چیزهایی که آرزو داری در زندگی ات ظاهر شوند ، به گونه ای دنیایت را بساز که انگار آن چیزها همین الان در اختیار تو هستند. زندگی ات را با بودن در بین آنها مرتب کن. خواهی دید که به محض هم ارتعاش شدن با دنیایی که می خواهی همان دنیا زندگی تو خواهد شد!

فیلم راز با فروشی بی نظیر در سطح جهان منتشر شد. بیش از سی مترجم کتاب راز را که دیالوگ های همین فیلم بودند را فقط به زبان فارسی ترجمه کردند. مردمانی از سراسر جهان به بیان موفقیت های خود بر اساس قانون جذب روی آوردند و شبکه های اجتماعی پر شد از شکل های متفاوت بیان قانون جذب از زبان افراد مختلف.

قانون جذب فقط قانون موفق ها نیست. قانونی است که در مورد همه آدم ها صدق می کند و اتفاقا در مورد آدم هایی که زندگی ناخوشایندی هم دارند بیشتر صادق است!

حال این برنامه که روزشمار راز نام دارد برای هر روز یک متن زیبا دارد که اگر آن ها را بخوانید و به آن عمل کنید زندگی شما با استفاده از قانون جذب متحول خواهد شد!

امکانات برنامه:
* قابلیت نمایش راز همان روز به صورت خودکار
* قابلیت مشاهده راز روز های دیگر
* رابط کابری زیبا و ساده
* تست شده بر روی اکثر کوشی ها
* پشتیبانی از اندروید 2.2 به بالا

** توجه: برای استفاده هر چه راحت تر کابران ویجت اضافه شد.
اندازه فونت های برنامه بزرگتر شد.

logo-enamad logo-samandehi