بازی مدافعان حرم

بازی مدافعان حرم

نسخه ۱.۵.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

بازی مدافعان حرم در سبک دفاعی ( Tower Defense )

همه ما آروزی آن را داریم که مدافع حرم حضرت زینب(س) باشیم، اما حیف...

از چند سال پیش که گروه های تکفیری وارد مناطقی در سوریه شده اند، چندین مرتبه به حرم عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(س) تعرض کرده اند و حتی در مقاطع خاصی به سمت حرم بانو، موشک پرتاب نموده اند.

گروه هایی از کشورهای مسلمان در پی این حملات و تعرضات، تشکیل شده است که نام خود را " مدافعان حرم " گذاشته و در دفاع از حرم بی بی زینب، از تمام هستی خود گذشته اند.

شما در این بازی در نقش یک مدافع حرم با استقرار نیروها و ساخت و تسخیر مقرها، باید سد راه نیروهای تکفیری شوید و نگذارید به اهداف شوم خود برسند.

در طی بازی ، 4 مقر مسلسل دار، تک تیرانداز، RPG زن و خمپاره انداز، در 6 سطح قدرتی و 6 مدل تجهیزات و پشتیبانی اضافی، شامل: مین، نارنجک، حملات پهپادی، حملات هلیکوپتر جنگی، جنگنده و پشتیبانی توپخانه در اختیار شماست تا با تمام قدرت، راه های نفوذ و نزدیک شدن به حرم حضرت زینب(س) توسط نیروهای تکفیری سد نمائید.

 

بیش از 50 مرحله در مناطق مختلف نیازمند حمایت شماست.

با توکل به خداوند و اتکا به نیروی فکر و تجهیزات، مدافع حرم شوید.

 

*****توجه: در صورت رضایت از بازی مدافعان حرم، با نظرات 5 ستاره از ما حمایت کنید.

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکلی در خرید درون برنامه ای، از حساب کاربری بازار خود خارج و دوباره وارد حسابتان شوید و در صورت بروز تکرار ، با ما تماس بگیرید.

09396272121

info@roozeno.ir

برای اطلاع از آخرین خبرها ، تخفیف های بازی، بروزرسانی های آینده و آشنایی بیشتر با بازی ها و برنامه های ما، در کانال تلگرامی ما، همراهمان شوید.

roozenoir@

logo-enamad logo-samandehi