Rooplay

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۱۲٫۹ مگابایت
نسخه 2.0.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

 


دسترسی آنی به بیش از ۵۰۰ بازی آموزشی برای کودکان ۲ تا ۱۰ سال.


** بدون نیاز به دانلود و نصب تک تک بازی‌ها روی دستگاه‌های همراه.


** بدون آگهی تبلیغاتی و خریدهای درون‌ بازی ها.


** محیط ۱۰۰% امن و سرگرم‌کننده برای کودکان.


** هر هفته بازی های جدید.


امروزه با همه‌گیر شدن موبایل و تبلت، کودکان ما در معرض استفاده روزمره از دستگاه‌های همراه هستند. از همین رو در کشورهای پیشرفته به جای منع کودکان از این وسایل، آنها را لبریز از محتوایی مفید و مطمئن می‌کنند تا کودکان در حین بازی و سرگرمی، مهارت‌هایی چون علوم و ریاضیات، زبان‌های خارجی و حتی زبان‌های برنامه‌نویسی را بیاموزند.


به همین منظور مجموعه بازی‌های آموزشی Rooplay توسط شرکتی با همین نام، مستقر در کانادا و انگلستان و متشکل از تیمی کاملا حرفه‌ای و دانشگاهی تهیه و گردآوری شده است. مجموعه Rooplay مورد تایید اساتید دانشگاه‌های این دو کشور بوده و با همکاری دانشگاه کینگز لندن توسعه یافته است.


محیط مجموعه Rooplay برای کودکان بسیار ساده طراحی شده است تا بتوانند به طور مستقل، از مجموعه بازی‌ها استفاده کنند. کودکان ۲ تا ۱۰ ساله، از طریق بازی‌های معمایی، بازی‌های تقویت حافظه و خلاقیت، استراتژی، آموزش زبان انگلیسی وصدها بازی دیگر، بدون نیاز به دانلود و نصب بازی‌ها و بدون آگهی‌های تبلیغاتی و خریدهای داخل برنامه‌ای، از بازی در محیطی امن و مناسب سنین‌شان لذت می‌برند و می‌آموزند. این بازی‌ها به گونه‌ای طراحی شده تا حس همکاری و کاوش را در عزیزان ما به سطحی غیرقابل‌باور، ارتقا دهد.


سوالات متداول


۱- چگونه این مجموعه برای کودکان محیطی امن و قابل اطمینانی است ؟


این بازی‌ها، کاملا برای کودکان ۲ تا ۱۰ ساله، مناسب هستند و حاوی صحنه‌های نامناسب نبوده و کاراکترهای آنها از الفاظ ناشایست، برخلاف برخی از گیم‌های بزرگسالان، استفاده نمی‌کنند. تبلیغات آزارنده درون‌ بازی ندارند و شما برای اجرای آنها نیازی به خرید درون‌ بازی ندارد.


۲- آیا بازی های این مجموعه همیشه ثابت هستند ؟


هرماه و هرهفته به صورت مرتب، تعدادی بازی جدید به ۵۰۰ بازی اضافه می‌شوند.


۳- چرا ما باید برای استفاده از روپلی حق آبونه ماهیانه پرداخت کنیم؟


نکته دیگر این بازی‌ها این است که تبلیغات آزارنده درون‌ بازی ندارند و شما برای اجرای آنها نیازی به خرید درون‌بازی ندارید، همه کاری که باید بکنید، پرداخت یک حق آبونه ناچیز ماهانه است و بس. این تنها منبع در آمد توسعه دهنده این برنامه است.


۴- این بازی ها برای چه رده سنی مناسب میباشد ؟


برای کودکان ۲ تا ۱۰ ساله


۵- آیا استفاده از این  بازی ها برای کودکان مفید است؟


تمامی بازی‌های این مجموعه آموزشی هستند و به کمک آنها می‌توانید زبان انگلیسی، ریاضی، علوم مختلف و حتی برنامه‌نویسی را به کودکان آموزش بدهید.در این میان یکی از مفیدترین و ساده‌ترین راه‌ها برای پرورش ذهنی کودکان، به‌کارگیری بازی‌های آموزشی است.


۶- خود این اپلیکیشن بسیار کم‌حجم است (۱۳ مگابایت)، چگونه بیش از ۵۰۰ بازی را در خود جا داده است ؟


این اپلیکیشن وقتی که اجرا شد، به کمک آن می‌توانید تعداد انبوهی از بازی‌ها را استریم کنید. منظور از استریم، پخش جاری است، یعنی شما اصلا نیاز ندارید که برای اجرای هر کدام از این بازی‌ها، اپلیکیشنی را مستقلا دانلود و نصب کنید.پروژه «رو پلی» را می‌توانیم به نتفلیکس تشبیه کنیم، همان طور که در نتفلیکس با پرداخت یک آبونه، بدون نیاز به دانلود تک تک فیلم‌ها و مجموعه‌ها، می‌توانید آنها را به صورت جاری، تماشا کنید، در «رو پلی»، همین امکان برای اجرای بازی‌های منتخب فراهم شده است.


۷- آیا بدون پرداخت هزینه ماهیانه هنوز هم میشود از بازی های این مجموعه استفاده کرد؟


بعد از نصب رایگان «رو پلی» می‌توانید از تعدادی از بازی‌ها به صورت رایگان استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید به هر ۵۰۰ بازی دسترسی پیدا کنید، بایستی مبلغ ناچیز آبونه در ماه را پرداخت کنید.


 


برای مطرح کردن پرسش‌ها و پیشنهادهای خود از راه این ایمیل با ما در تماس باشید:


support@rooplay.com


برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت ما (www.rooplay.com) مراجعه کنید.

دسترسی‌ها

  • com.rooplaymedia.rooplay.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • تغییر تنظیمات صوتی
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت