رخداد

نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۳۲۳٫۸ کیلوبایت
نسخه 1.0

توضیح

رخداد نرم افزاریست که به کمک آن از مناسبت های پیش رو,رویدادهای مهم تاریخ, تولد و درگذشت افراد نامی آگاه خواهید شد
همچنین در این نرم افزار پیامک های زیبایی در رابطه با مناسبت هایی که برای ما ایرانیان از جایگاه ویژه ای برخوردار است , گنجانده شده و در مواقع مناسب قابل ارسال است.
در رخداد با امکان جستجو بر اساس تاریخ, کلمه یا جمله مورد نظر می توانید به روز دلخواه از سال سفر کنید.
با رخداد تمام سال در دستان شماست.
از خصوصیات نرم افزار رخداد , نسخه 1 می توان به رابط کاربری زیبا, استفاده آسان برای تمامی افراد, امکان نصب بر روی تمامی گوشی ها و تبلت های آندرویدی نسخه 2.1 به بالا, بانک اطلاعاتی کامل برای تمامی رویداد های مهم تاریخ و امکان بروز رسانی در نسخه های آتی و... اشاره کرد

در صفحه اول نرم افزار با لمس صفحه و کشیدن دست به چپ یا راست میتوانید به روز قبل یا بعد بروید.
در جمع آوری بانک اطلاعات این برنامه سعی شده است از منابع رسمی و معتبر استفاده شود. در صورتی که احساس می کنید روزی در این تقویم خالیست یا چیزی به اشتباه درج شده است با ایمیل توسعه دهنده برنامه در تماس باشید.

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

برخی از ایام، برای همیشه در تاریخ بشریت ثبت شده اند که دلایل مختلفی برای این کار وجود داشته است. اتفاقاتی از قبیل جنگ ها، پیروزی ها، انقلاب ها، تولد و وفات افراد مشهور و حتی اختراعات و اکتشافات مهم، از جمله وقایعی هستند که به عنوان رویدادهای جاودانه شناخته میشوند و حتما شما هم در تقویم خود با برخی از آنها روبرو شده اید. “رخداد” برنامه ای برای نشان دادن وقایع مهم تاریخی میباشد که در ادامه آن را معرفی میکنیم. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.