زنگ سفارشی

زنگ سفارشی

نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
زنگ سفارشی

زنگ سفارشی

گروه رضوان
نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

گروه بازیسازی و نرم افزاری رضوان تقدیم می کند.


_--********** زنگ گوشی خود را از همه گوشی ها متمایز کنید.***********--_
-------------------------------------------------------------------------------------------------

با برنامه زنگ سفارشی می توانید زنگ گوشی خود را سفارشی کنید و با همه متمایز باشید.
این برنامه بیشتر شبیه یک برنامه آهنگسازی است که با ویبره و فلاش می توانید آهنگ های دلخواه خود را در محیط جذاب برنامه در عین وجود دیگر ویژگی های برنامه ساخته و آنرا به عنوان زنگ گوشی خود انتخاب کنید.
همچنین شما می توانید متنی را هم برای نمایش در هنگام زنگ خوردن گوشی خود قرار دهید که با قابلیت "Toast" به نمایش در می آید.


ویژگی های برنامه :

گرافیک بالای محیط کاربری
قابلیت استفاده به عنوان برنامه آهنگسازی (با ویبره و فلاش)
سفارشی سازی ویبره (الگوی ویبره) واستفاده از آن هنگام زنگ خوردن
رقص نوری فلاش به هنگام تماس (قابلیت سفارشی سازی الگوی فلاش)
قابلیت نمایش متن به هنگام تماس (در قالب پیام های Toast)


** !! توجه !! ** : کاربران همچنین می توانند از این برنامه به عنوان یک برنامه آهنگسازی با ویبره و فلاش هم استفاده کنند.

ما در حال آپدیت برنامه و افزودن قابلیت های بیشتر و ساده تر کردن محیط کاربری هستیم. زمانی که تعداد 5 ستاره ها به 100 برسد ، آپدیت منتشر خواهد شد. (رایگان برای کسانی که نسخه قبلی را خریده باشند.)

** !! توجه !! ** : زمانی که برنامه را نصب می کنید ویبره و فلاش هنگام تماس خاموش و بدون الگو هستند. پس بعد نصب برنامه حتما ابتدا برنامه را اجرا کرده و سپس از قسمت تنظیمات درون برنامه ویبره و فلاش و نمایش متن را فعال کرده و سپس از قسمت ویرایش الگو ، برای فلاش و ویبره الگویی تعیین کنید. حالا از برنامه لذت ببرید!!


توجه **!! سیستم مورد نیاز !!** توجه :
این برنامه بر روی تمامی گوشی های با اندروید 2.1 به بالا کار خواهد کرد. قسمت متن در تمامی گوشی ها قابل استفاده است. قسمت ویبره هم به همین صورت. ولی قابلیت فلاش تنها در گوشی های که دارای فلاش لایت هستند فعال بوده و می توان از آن استفاده کرد. قابلیت تکرار الگو ها هم که اهمیت چندانی ندارند ولی با این حال در اندروید لالی پاپ فعال هستند.


باز بعد از این همه تعریف گروه رضوان برنامه خود را عاری از هر گونه اشکالی ندانسته و اگر در برنامه مشکلی مشاهده کردید ، در نظرات با ذکر مشکل و زمان ظهور مشکل را ذکر کنند و مطمئن باشند که تا حداکثر چند روز آینده مشکل رفع خواهد شد.

برای حمایت از برنامه نویسان و بازیسازان ایرانی (گروه رضوان) می توانید به برنامه 5 ستاره دهید.

تست شده روی گوشی های:
Samsung galaxy note 4 , Samsung galaxy note 3 , Htc desire 300 , sonyerricson xperia ray , Huawei G610 , Huawei mediapad x1 , sonyerricson xperia x8 , sony xperia z3 , sony xperia z , sony xperia T2 ultra , GLX Sky , LG G Pad , Huawei Ascend p6 , Samsung galaxy s5 mini.

کلمات کلیدی : زنگ رقص نور ، زنگ رقص ویبره ، زنگ های منحصر به فرد ، ویبره سفارشی ، فلاش سفارشی ، زنگ سفارشی ، سفارشی کردن زنگ گوشی

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱