کولر همه کاره هوشمند + محافظ باتری

کولر همه کاره هوشمند + محافظ باتری

نسخه ۱.۲.۱
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

لطفا حتما توضیحات را تا آخر بخوانید


توجه:لطفا برنامه را مستقیما آپدیت نکنید! اول نسخه قبلی را حذف سپس نسخه جدید را نصب کنید.


دوستان لطفا نظرات,پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق برنامه با ما به اشتراک بذارید تا در آپدیت های بعدی اصلاح شود.


یک برنامه فوق العاده کاربردی حاوی 4 برنامه در 1 برنامه.


کولر هوشمند , شارژ سریع , محافظ باتری و گوشی یاب


گوشیتون مرتب داغ میکنه؟ به خاطر اینکه زیاد توی برنامه های مختلفی مثل تلگرام, اینستاگرام و... چرخیدین؟دیگه نگران نباشید شما با استفاده از کولر هوشمند میتوانید به راحتی رم گوشی را به طور کامل خالی کنید تا شروع به خنک شدن بکند.


ویژگی های بخش کولر هوشمند:


خالی کردن کامل رم گوشی


افزایش سرعت گوشی


به حداقل رساندن دمای گوشی


ظاهری ساده و کارپسند تنها با یک کلیک


 


گوشیتون دیر شارژ میشه؟ خسته شدید از بس گوشیتون تو شارژ بوده؟ دیگه نگران نباشید با شارژ سریع گوشیتون رو با حداکثر سرعت ممکن شارژ کنید. فقط کافیه که شارژ سریع رو در حالت فعال قرار بدید و گوشیتون رو به شارژ متصل کنید تا با حداکثر سرعت و حداقل گرما شروع به شارژ شدن کند.


 


تاحالا شده که گوشیتون رو به شارژ متصل کنید و کلا یادتون بره که گوشیتون رو از شارژ جدا کنید و یا هر نیم ساعت به گوشیتون سر بزنید که شارژش پر شده یا نه؟دیگه نیازی به این کارا نیست, بخش محافظ باتری به راحتی شما رو مطلع میکنه. فقط کافیه که حداکثر شارژ رو وارد کنید مانند 100% و یا 90%, بعد از اون گوشیتون رو به شارژر متصل کنید و هر زمانی که شارژ گوشی به درصد انتخابی شما رسید گوشی شما زنگ میخورد.نگرانی که ممکنه گوشیت تو حالت سایلنت باشه؟ نگران نباش حتی صدای گوشیت هم به انتخاب خودت زیاد میشه و شما به راحتی مطلع میشوید. و با کشیدن گوشی از شارژ, زنگ متوقف میشود.


 


تاحالا شده که گوشیتون رو گم کنید؟ اصلا ندونید که کجا گذاشتینش؟ همه جا رو بگردید و پیداش نکنید؟ دیگه با گوشی یاب این مشکل شما به طور کامل حل میشه. فقط کافیه که یک متن را انتخاب کنید و هرموقع گوشیتون گم شد متنی که انتخاب کردید رو بصورت اس ام اس برای گوشیتون ارسال کنید تا گوشی شما زنگ بخورد. نگران سایلنت بودن گوشی هم نباشید حتی گوشی شما از حالت سایلنت در میاید و صدای گوشی به حداکثر ممکن میرسد.


ویژگی های بخش گوشی یاب:


انتخاب پیام به دلخواه شما


قابلیت زیاد شدن صدای گوشی و درآوردن گوشی از حالت سایلنت


ویبره خوردن گوشی


ظاهر ساده و کارپسند


 


این برنامه به طور کامل بر روی تمام گوشی های اندرویدی از اندروید 2.3 تا 7.1 کار میکند پس نگران هیچ چیزی نباشید.

logo-enamad logo-samandehi