بازیاب (آموزش بازیابی و ریکاوری)

بازیاب (آموزش بازیابی و ریکاوری)

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که یه فایلی رو ناخواسته یا به دلایل مختلف از روی گوشیتون حذف کرده باشید و بعدش پشیمون بشید و دربه در دنبال راه حل بگردید.


اما هرچی میگردید یا نرمافزار با گوشی شما سازگار نیست و یا گوشیتون روت نمیشه.


با ما و راه حل های ما به جرعت میتونیم بگیم میتونید 60 تا 99 درصد اطلاعات حذف شده خود را برگردانید. ریکاوری در این نرمافزار تنها مختص به گوشی های روت شده نیست بلکه روش هایی نیز برای گوشی های روت نشده در این نرمافزار وجود دارد.


در حقیقت بیشتر نرمافزار های ریکاوری موجود در بازار و دیگر مارکتها ترجمه شده نرمافزارهای خارجی میباشد اما ما در اینجا به معرفی و اموزش قدم به قدم و تصویری برگرداندن اطلاعات حذف شده با نرمافزار های اصلی و قدرتمند تر میپردایم که احتمال بازیابی اطلاعات شما را به حداکثر می رساند اطلاعاتی که شما میتوانید بازیابی کنید شامل:


عکس


فیلم


مخاطبین


SMS


اسناد


رمز wifi


و.....


می باشد.


دلایل برتری ما


آموزش کامل و قدم به قدم نرمافزار


وجود روش هایی که در آن اصلا نیازی به روت بودن گوشی نیست


پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت ها


 صرفه جویی در خرید(این نرمافزار درواقع محتوای بیشتر نرمافزار های بازار را دارد)


معرفی نرمافزار های قدرتمند ریکاوری با موتور جستجوی دوگانه


در نهایت اموزش ریکاوری اطلاعات موبایل با موبایل و یا کامپیوتر


 


برای درک بهتر ریکاوری پیشنهاد میکنیم متن زیر را بخوانید.


فرض کنید شما کتابی را به درون سطل زباله می اندازید. سطل زباله به وسیله خودروهای بازیافت تخلیه می‌شود. در شرکت مربوط به بازیافت، کتابی که شما دور انداخته بودید، در صورتی‌که بازیافت نشده باشد و در کوره‌های بازیافت قرار نگرفته باشد، هنوز در دسترس هست اما به صورت ناقص. چون ممکن است که جلد کتاب و یا تعدادی از صفحات کتاب از بین رفته باشند. این مثال، مثل فرآیندی است که سیستم‌عامل با فایل‌های پاک شده انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که اطلاعات حذف شده بسته به عوامل مختلف می‌توانند چندین سال در حافظه بمانند حتی اگر با اطلاعات دیگر رونویسی شوند.

logo-enamad logo-samandehi