ردیاب

ردیاب

Version 1.5
500
Active installs
Tools
Category
1
MB
Size

توضیح


 


آپدیت جدید !!! (( امکان دایورت تماسها از راه دور بدون دسترسی به گوشی اضافه شد ))


 


بدون نیاز به نصب برنامه در گوشی ردیاب ! بدون نیاز به تایید در گوشی ردیابی شونده ! بدون نیاز به اینترنت ، نصب نقشه و هیچ برنامه جانبی دیگر ! تنها با ارسال یک پیامک. 


 


کامل ترین و جدید ترین برنامه  ردیابی در بازار با پشتیبانی کامل


 


هرگونه مشکل یا سوالی در مورد برنامه داشتید ما قدم به قدم شما را راهنمایی خواهیم کرد کافیست به ما بگویید. ایمیل و تلگرام در پایین صفحه است. لطفا از پرسیدن سوال در بخش نظرات خودداری کنید.


 


تفاوت ها را ببینید ، بعد تصمیم بگیرید (توضیحات کامل است پس قبل از خرید با دقت بخوانید ) + فیلم کامل


 


ردیابی دستگاه آندروییدی شما تحت هر شرایطی!


 


 به هیچ عنوان قصد نداریم به شما امکانات بی کاربرد و نمایشی ارائه دهیم . ما به کیفیت توجه کرده ایم و سوپر فایندر قادر است در شرایط اضطراری بهترین عملکرد را ارائه دهد. 


 


از یک نرم افزار حرفه ای ، حرفه ای توقع داشته باشید


 


امکانات شامل پنج بخش می باشد:


 


-گزارش موقعیت مکانی دقیق گوشی مفقود شده


 


-دایورت تماسها از راه دور


 


-گزارش تعویض سیم کارت و  شماره جدید


 


-فعال سازی گارد جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به برنامه


 


-خارج کردن گوشی از حالت سایلنت به صورت دلخواه


 


روش کار بسیار ساده است:


 


- برنامه را باز کرده و یک کد امنیتی تعریف کنید


 


- برنامه را بسته و با هر تلفن همراهی که خواستید یک اس ام اس حاوی کد امنیتی را به گوشی که نرم افزار در آن نصب است ارسال کنید تا برنامه موقعیت دقیق گوشی را برای شما ارسال کند. (در عکس ها کاملاً مشخص می باشد)


 


لینک ارسالی را می توانید با هر دستگاهی باز کنید و موقعیت دقیق گوشی را ببینید . موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ و... و نیاز به نصب برنامه در گوشی ردیاب نیست.


 


(توجه : فرق نمی کند حروف رمز کوچک یا بزرگ باشد. برنامه تشخیص خواهد داد)


 


-برای دایورت تماسها از راه دور کافیست این قابلیت را فعال کرده و یک شماره به برنامه معرفی کنید. در صورت جا گداشتن گوشی ، مفقود شدن یا سرقت تلفن همراه با ارسال کد امنیتی از طریق اس ام اس کلیه تماس ها به شماره ای که معرفی کردید دایورت می شود و دیگر نگران از دست دادن سیم کارت خود نباشید.


 


-برای اطلاع از تعویض سیم کارت کافبست یک شماره به برنامه معرفی کنید. هر بار که گوشی خاموش روشن  شود برنامه سیم کارت را چک می کند و در صورت تغییر بلافاصله با سیم کارت جدید به شماره ای که قبلا معرفی کردید اطلاع می دهد. (در واقع به راحتی می توانید صاحب شماره را پیگیری کرده و سارق را شناسایی کنید)


 


-با فعال سازی حالت گارد و تعیین کلمه عبور می توانید از هر گونه دسترسی غیر مجاز به برنامه بخصوص زمانی که شخص دیگری با گوشی شما در حال کار است جلوگیری نمایید.


 


-خروج از سایلنت : این قابلیت تنها با فرض اینکه گوشی شما در خانه است و به دلیل قرار داشتن در حالت بی صدا نمی توانید آن را پیدا کنید قرار داده شده است و از آنجا که بهتر است شخصی که گوشی شما را به سرقت برده متوجه ارسال پیام ها نشود به صورت پیش فرض غیر فعال است.


 


توجه : برنامه در سریع ترین حالت می تواند در چند ثانیه موقعیت گوشی را شناسایی و برای شما ارسال کند که این زمان می تواند با توجه به ضعیف بودن سیگنال ماهواره در آن مکان تا 2 دقیقه نیز به طول بیانجامد همچنین در صورتی که ماهواره به هیچ عنوان در دسترس نباشد برنامه سعی می کند از طریق شبکه و دکل های مخابراتی موقعیت خود را پیدا کند و چنانچه این مورد نیز غیر قابل دسترس بود با پیغامی به شما اطلاع خواهد داد. اما در صورت تعویض سیم کارت بلافاصله با شماره جدید اطلاع داده خواهد شد.


 


بهتر است یک بار برنامه را در محیط باز تست کنید تا در زمان اجرا در محیط بسته برنامه به سرعت موقعیت را شناسایی کند.


 


توجه : این برنامه باید بر روی گوشی که می خواهید ردیابی کنید یا تماس هایش را دایورت کنید نصب باشد اما نیاز به نصب نرم افزار یا برنامه خاصی در گوشی ردیابی کننده نیست و حتی با یک گوشی ساده نیز می توانید ردیابی و دایورت را انجام دهید. همچنین از آنجا که شما کد امنیتی ارسال می کنید نیاز به تایید در گوشی ردیابی شونده نیست.


 


محیط کاربردی و تنظیمات آسان برنامه را می توانید در عکس ها و فیلم ببینید.

logo-enamad logo-samandehi