سامانه توانمندسازی ازدواج آدم و حوا

سامانه توانمندسازی ازدواج آدم و حوا

نسخه ۲.۱.۰
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۸
مگابایت
حجمآدم و حوا در مطبوعات : (خبرگزاری فارس)   http://fna.ir/bq6xa1اولین مجموعه فعال در حوزه خانواده با استفاده از ظرفیت تکنولوژی و فضای مجازی ، بحث  شفاعت در ازدواج، در فرمایشات خدای متعال و معصومین علیهم‌السلام ذکر شده است. در سوره‌ی مبارکه نور، آن‌جا که خداوند متعال می‌فرماید «وَأَنْکِحُوا الْأَیامى‌ مِنْکُمْ وَ الصَّالِحینَ مِنْ عِبادِکُمْ وَ إِمائِکُم»1، دستور «َأَنْکِحُوا» خطاب به جامعه‌ی اسلامی صادر شده است و تمام اعضای این جامعه را دربرمی‌گیرد. یعنی همه مأمور می‌شوند که زمینه را برای ازدواج پسران و دختران فراهم کنند.

مجموعه تسهیلگری و توانمندسازی ازدواج آدم و حوا با تلاشی جمعی از اساتید حوزه علمیه و همکاری طلاب محتر در جهت پیشبرد فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به ترویج امر  ازدواج صحیح و همچنین گسترش ازدواج  اسلامی و شکل گیری خانواده بر مبنای تعالیم اسلام و قرآن و در نهایت نیل به سمت جامعه اسلامی تشکیل شده است .

سامانه   آدم و حوا سعی کرده تا با استفاده از بستر فناوری اطلاعات و تکنولوژی شیوه مشاوره ازدواج به روش اصیل سنتی و اسلامی را احیا و از ظرفیت تکنولوژی در این حوزه استفاده نماید .

همچنین پیرو تفاهمات مجموعه آدم و حوا با مرکز امور بانوان آستان قدس رضوی میتوانید ازین طریق در طرح زندگی به سبک رضوی ثبت نام کنید . 

logo-enamad logo-samandehi