بدنسازی آی فیت

بدنسازی آی فیت

نسخه ۱.۰.۱
۲۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

اپلیکیشنی که پیش رو دارید ، مجموعه ای است کامل در خصوص آموزش اجرای صحیح حرکات تمرینی رشته ی بدنسازی و پرورش اندام. این اپلیکیشن 300 حرکت تمرینی را بصورت فیلم های کوتاه کاملا آفلاین و بدون نیاز به دانلود به شما آموزش میدهد.


این اپ دارای 12 دسته بندی مجزا و تفکیک شده ی جلو بازو ، پشت بازو ، ساعد ، سینه ، سرشانه ، پشت و زیر بغل ، کول و گردن ، شکم و پهلو ، باسن ، ساق پا ، همسترینگ و چهار سر ران می باشد.


در هر یک از دسته بندی ها تمرینات مربوطه را مشاهده مینمایید و در زیر هر یک از تمرینات جدولی گرافیکی را خواهید دید که شامل 3 سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته ست و با توجه به سطحتان تعداد ست ها و تکرار هایی که در هر ست مناسب سطح شماست و همچنین مدت استراحت بعد از هر ست را نمایش می دهد.


حال شما نحوه ی اجرای صحیح تمام حرکات رایج در حوزه ی بدنسازی و فیتنس را بلد هستید و هر لحظه در باشگاه به آنها دسترسی خواهید داشت. میدانید با توجه به سطحتان چه تعداد ست و چه تعداد تکرار در هرست برای هر حرکت باید انجام دهید و بعد از انجام هر ست چه مدت نیاز به استراحت دارید.


اکنون بخش مجزایی پیش روی شماست. بله بخش طراحی برنامه. با مراجعه به بخش طراحی برنامه و بکارگیری دستور العمل های این بخش میتوانید بصورت دوره ای با توجه به فیزیک بدنیتان و اهدافتان برنامه های تمرینی تنظیم کنید و در باشگاه اجرا کنید.


بله شما یک مربی همراه و تمام عیار و حرفه ای در جیبتان دارید که همیشه با شماست.


قابلیت های منحصر بفرد اپلیکیشن i Fit :


- رابط کاربری پیشرفته همراه با گرافیکی زیبا و کاربرپسند.
- آموزش 300 حرکت تمرینی بصورت فیلم های کوتاه آفلاین و بدون نیاز به اینترنت.
- تنها اپلیکیشن ایرانی ک تک تک حرکات تمرینی را بصورت فیلم کاملا اصولی آموزش می دهد.
- تنها اپلیکیشن ایرانی که سطح بندی شده ست ها ، تکرارها و استراحت ها را بصورت گرافیکی برای هر حرکت در اختیار کاربر میگذارد.
- تفکیک کامل عضلات بدن برای دسترسی بهتر و راحت تر به هر بخش.
- معرفی سیستم های تمرینی و اصول طراحی برنامه های تمرینی.


فیت و شاد باشید.


منابع: edcoan.ir , bodybuilding.com , shapefit.com

logo-enamad logo-samandehi