مسابقه پازل

مسابقه پازل

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۲۷
مگابایت
حجم


 چالش از جنگ سالاران در بازی های پازل بازی های سنتی با ترکیب استراتژی، عناصر نقش بازی کردن و یک داستان مداوم است.... مجموعه ای در جنگ سالاران جهان، بازی با چالش های بازیکن به نجات زمین از Etheria از بد پروردگار زهر به عنوان بازیکنان در جنگ با استفاده از رقابتی، سر به سر "بازی سه-" بازی های سبک پازل در یکی از سه حالت های  جنگیدند....


 در این بازی درگیرشدن  تک نفره، اقدام فوری یا چند نفره. پیروزی قهرمان یک بازیکن قابل تنظیم، زرادخانه جادویی، اصحاب موجودی و بیشتر در نهایت پارسه پاداش در هر تغییرجهت پیشبرد و تعمیق غوطه وری خود را به جهان غنی متنوع است.  این بازی از پازل کلاسیک و مجموعه فراوان از شخصیت ها، سفارشی، جادوها، اصحاب، هیولا رام شدنی و بیشتر را تازه در سبک پازل است ...ویژگی های :


 هنوز نقاط تجربه و همچنین طلای جزئی را به دست آورده اید و سپس مجددا تشویق می شوید؛ این اجازه  را می دهد تا پیشرفت دائمی و اجتناب از هر گونه احساس است که سرمایه گذاری زمان بازی هدر رفته است.


 سیستم پاداش مداوم - در هر نوبت، همراهان مفید شما را جمع آوری، جادوگران قدرتمند جادویی، جمع آوری شایعات اطلاعاتی و کسب اقلامی مانند سلاح، زره و پول برای پیشبرد قهرمان خود خواهید بود.        ایجاد و ساخت یک Hero - برای ایجاد، توسعه و سفارشی کردن قهرمان نهایی خود از دو تصویر مردانه و دو زن در هر یک از چهار کلاس شخصیت - Druid، Knight، Warrior و Wizard - انتخاب کنید.

logo-enamad logo-samandehi