پازل تقویت حافظه

پازل تقویت حافظه

نسخه ۱.۰
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۲
مگابایت
حجم

اين بازی از جمله بازی های محبوب براِی تقويت حافظه می باشد و از اين بازی می توانيد به عنوان تمرينی برای تقويت حافظه تان به دفعات دلخواه در طول روز استفاده نماييد. 
اين بازی محدوديت سنی نداشته و برای تمام سنين توصيه ميشود، و با محيط کاربری ساده برای تمام سنين از کودکان تا بزرگسالان طراحی شده است.


اميدواريم لذت ببريد.


آموزش بازی:


در اين بازی برنامه 30 کارت در اختيار شما می گذارد که بايد کارت های هم شکل را پيدا کنيد، اين کارت ها دو به دو باهم يکی هستند، با لمس هر کارت طرف ديگر کارت به شما نشان داده ميشود و بايد عکس کارت و جای آن کارت را در حافظه ی خود نگه داريد، تا در صورت مشاهده ی کارت مشابه بتوانيد کارت مشابه ديگر را پيدا کنيد.
در صورتيکه دو کارت مشابه را يکی پس از ديگری لمس نماييد 5 امتياز دريافت خواهيد کرد و در صورتيکه انتخاب شما اشتباه باشد 1 امتياز از شما کسر خواهد شد. در صورتيکه چند انتخاب صحيح پشت سر هم داشته باشيد علاوه بر 5 امتياز چند امتياز هم بنابر تعداد انتخاب های صحيح متوالی قبلی جايزه ميگيريد.


بالاترين امتياز شما هم در برنامه ذخيره ميشود، تا بتوانيد در دفعات بعدی خودتان را مقايسه کنيد.


در قسمت پايين پازل سه دکمه برای شما قرار داده شده که عملکرد آن ها به شرح ذيل است:


دکمه ی اول از سمت چپ : 
با استفاده از اين دکمه ميتوانيد صدای بازی را روشن يا خاموش نماييد.

دکمه ی دوم از سمت چپ:
با استفاده از اين دکمه ميتوانيد پازل را ريست کنيد تا دوباره بازی را از اول انجام دهيد.

دکمه ی سوم از سمت چپ:
اين دکمه شما را برای پيدا کردن کارت های مشابه راهنمايی ميکند، در صورتيکه شما يک کارت را انتخاب کرده باشيد، کارت بعدی مشابه نمايش داده خواهد شد، و در صورتيکه هيچ کارتی را انتخاب نکرده باشيد دو کارت مشابه به صورت تصادفی نمايش داده ميشوند.
نکته: در صورت استفاده از اين دکمه 5 امتياز مربوط به اين کارت ها به شما داده نمی شود.


برای خروج از بازی دکمه برگشت گوشی خود را لمس نماييد.


موفق باشید.

logo-enamad logo-samandehi